Описание на продукта ASUS Zenbook S 14 OLED UX5406SA UX5406SA-OLED093X Лаптоп, U7-258V, 14", 2880x1800, T, 32GB, 1TB SSD, Arc 140V, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | UX5406SA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,2 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 214,7 |
| Šířka (mm) | 310,3 |
| Hloubka (mm) | 12,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 72 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
ASUS Zenbook S 14 (UX5406)
* клавиш Copilot
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows® 11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7 258V (8 ядра - 4P + 4E, 8 нишки, P-core 2,2/4,8 GHz, 12 MB кеш)
Неврален процесор: Intel® AI Boost NPU (до 47)
Памет: 32GB LPDDR5X на дънната платка
Брой слотове (общо/свободни): без слотове (0/0)
Максимален размер: 32GB
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: сензорен 14" WQXGA+ (2880X1800) 16:10 OLED, лъскав, 120Hz, 0,2ms, 400 нита, DCI-P3 100%, VESA Display HDR True Black 500
Графична карта: интегрирана Intel® Arc™ 140V
Аудио: 2x технология Smart Amp, високоговорители Harman/Kardon; микрофон
Уеб камера: FHD с IR
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Писалка: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Мрежа: не
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, трибандова, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
USB портове:
* 1x USB 3.2 Gen 2 тип A
* 2x Thunderbolt™ 4 с поддръжка на дисплей/технология Power Delivery
Други портове:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
Сигурност: фърмуер TPM, Microsoft Pluton, инфрачервена уебкамера с поддръжка на Windows Hello
Батерия: 72Wh, 2S2P, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: 65W AC адаптер, USB-C
Цвят: сив
Материал: алуминий
Размери: 310,3x214,7x11,9-12,9mm
Тегло: около 1,2kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Страници на производителя: https://www.асус.com/cz/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.
* клавиш Copilot
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows® 11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7 258V (8 ядра - 4P + 4E, 8 нишки, P-core 2,2/4,8 GHz, 12 MB кеш)
Неврален процесор: Intel® AI Boost NPU (до 47)
Памет: 32GB LPDDR5X на дънната платка
Брой слотове (общо/свободни): без слотове (0/0)
Максимален размер: 32GB
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: сензорен 14" WQXGA+ (2880X1800) 16:10 OLED, лъскав, 120Hz, 0,2ms, 400 нита, DCI-P3 100%, VESA Display HDR True Black 500
Графична карта: интегрирана Intel® Arc™ 140V
Аудио: 2x технология Smart Amp, високоговорители Harman/Kardon; микрофон
Уеб камера: FHD с IR
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Писалка: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Мрежа: не
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, трибандова, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
USB портове:
* 1x USB 3.2 Gen 2 тип A
* 2x Thunderbolt™ 4 с поддръжка на дисплей/технология Power Delivery
Други портове:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
Сигурност: фърмуер TPM, Microsoft Pluton, инфрачервена уебкамера с поддръжка на Windows Hello
Батерия: 72Wh, 2S2P, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: 65W AC адаптер, USB-C
Цвят: сив
Материал: алуминий
Размери: 310,3x214,7x11,9-12,9mm
Тегло: около 1,2kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Страници на производителя: https://www.асус.com/cz/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.











