Описание на продукта HP EliteBook 1040 G10 818F4EA#BCM Лаптоп, i7-1355U, 14", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Iris Xe, W11P, Silver, 3RNBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 1040 G10 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 5200 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,18 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | 5G |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 225,8 |
| Šířka (mm) | 315,6 |
| Hloubka (mm) | 19,2 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Мощният компютър HP EliteBook 1040 ви позволява да работите навсякъде, където работата ви отведе.
Постигнете върхови резултати с компютър, който автоматично оптимизира производителността, звука и изображението в зависимост от това къде и как работите.
Модел: HP EliteBook 1040 G10
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel® Core™ i7-1355U (базова честота 3,7 GHz, макс. 5,0 GHz с технология Intel® Turbo Boost, 12 MB кеш памет L3, 10 ядра, 12 нишки)
Памет: 16GB памет DDR5-5200 MHz RAM (2x 8 GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2/0
Максимален размер на паметта: 64 GB
Твърд диск: 512GB диск PCIe® NVMe™ TLC SSD
Оптично устройство: Без оптично устройство
Дисплей: 35,6cm (14”) дисплей IPS с резолюция WUXGA (1 920 x 1 200), антирефлексно покритие, 1 000 нита, 100% sRGB и интегриран филтър за защита на личните данни HP Sure View Reflect
Графична карта: Intel® Iris® Xe (интегрирана без собствена памет)
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: 5MPx IR уеб камера
Четец на пръстови отпечатъци: Да
Безжична комуникация:
*Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
*Bluetooth® 5.3
*Решение Intel® 5G 5000
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 с интерфейс USB4™ Type-C® и скорост на предаване на сигнала 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2x SuperSpeed USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 5 Gb/s (1x зареждащ)
Допълнителни конектори:
*1x комбиниран конектор за слушалки/микрофон
*1x HDMI 2.1
Четец на памет карти: Не
Четец на чип карти: да
Батерия: 3-клетъчна полимерна HP с дълъг живот (51 Wh)
Захранване: 65W адаптер USB Type-C™
Цвят: алуминиево сребро
Размери: 31,56 x 22,58 x 1,92 см
Тегло: 1,18 кг
Гаранция: 3 години NBD
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ
Постигнете върхови резултати с компютър, който автоматично оптимизира производителността, звука и изображението в зависимост от това къде и как работите.
Модел: HP EliteBook 1040 G10
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel® Core™ i7-1355U (базова честота 3,7 GHz, макс. 5,0 GHz с технология Intel® Turbo Boost, 12 MB кеш памет L3, 10 ядра, 12 нишки)
Памет: 16GB памет DDR5-5200 MHz RAM (2x 8 GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2/0
Максимален размер на паметта: 64 GB
Твърд диск: 512GB диск PCIe® NVMe™ TLC SSD
Оптично устройство: Без оптично устройство
Дисплей: 35,6cm (14”) дисплей IPS с резолюция WUXGA (1 920 x 1 200), антирефлексно покритие, 1 000 нита, 100% sRGB и интегриран филтър за защита на личните данни HP Sure View Reflect
Графична карта: Intel® Iris® Xe (интегрирана без собствена памет)
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: 5MPx IR уеб камера
Четец на пръстови отпечатъци: Да
Безжична комуникация:
*Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
*Bluetooth® 5.3
*Решение Intel® 5G 5000
USB:
*2x Thunderbolt™ 4 с интерфейс USB4™ Type-C® и скорост на предаване на сигнала 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2x SuperSpeed USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 5 Gb/s (1x зареждащ)
Допълнителни конектори:
*1x комбиниран конектор за слушалки/микрофон
*1x HDMI 2.1
Четец на памет карти: Не
Четец на чип карти: да
Батерия: 3-клетъчна полимерна HP с дълъг живот (51 Wh)
Захранване: 65W адаптер USB Type-C™
Цвят: алуминиево сребро
Размери: 31,56 x 22,58 x 1,92 см
Тегло: 1,18 кг
Гаранция: 3 години NBD
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ














