| Цвят | Бял |
| Опаковка | 1 000 грама |
| Вид на материала | PLA |
| Диаметър на струната | 2,85 мм |
| Работна температура | 210 - 235°C |
| Тип нишка | С бобина (пълна версия) |
Verbatim PLA Filament 2.85mm 1kg - Бял
PLA е лесен за печатане филамент, изработен от възобновяеми растителни ресурси. Verbatim PLA е създаден по специална рецепта с високи стандарти за контрол на качеството. Той е без мирис и с добра обработваемост след печат, което го прави чудесен универсален материал за широк спектър от приложения, включително концептуално моделиране и образование.
Характеристики
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Точност на диаметъра | 2.85 ± 0.05 mm |
| Температура на процеса | 200-220 °C |
| Нетно тегло на материала | 1.00 кг |
| Брутно тегло на материала | 1.50 кг |
| Дължина на нишката | 126 м |
| Температура на топене | 168 °C |
| Плътност | 1.24 g/cm3 |
| Температура на стъклен преход | 58 °C |
| Якост на опън | 63 MPa |
| Удължение при опън | 4 % |
| Скорост на топене (190 °C, 21.2N) | 3.0 g/(10 минути) |
| Скорост на топене (210 °C, 21.2N) | 8.1 g/(10 минути) |
| РАЗМЕРИ НА ШПУЛАТА | |
| Диаметър на шпулата | 200 мм |
| Дълбочина на шпулата | 72 мм |
| Диаметър на главината | 102 мм |
| Диаметър на отвора на главината | 51 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА НАСТРОЙКА НА ПРИНТЕРА | |
| Температура на екструзия | 210±10 °C |
| Температура на леглото | 60 °C |
| Скорост на печатане | 30 мм/с |
.