C-Tech 3DF-P-ABS1.75-7012 3D филамент, PREMIUM LINE, ABS, RAL7012, 1,75mm, 1000g, Базалтово сив (Basalt grey)
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:Във външен склад
При доставчика:20 или повече броя
Нашият код: i654_TIFCT1302
Сив  цвят
Параметри
Цвят:
Сив
Опаковка:
1 000 грама
Вид на материала:
ABS
Диаметър на струната:
1,75 мм
Работна температура:
240 - 260°C
Тип нишка:
С бобина (пълна версия)
Описание на продукта
Високояка и здрава 3D печатна нишка
Ниска плътност: при печат на по-голям обем моделът е по-лек
Материал: ABS
Диаметър: 1,75mm (±0,03mm)
Тегло: 1kg
Дължина: ±396m
Температура на подложката: 90 - 100°C
Минимална скорост на печат: 35mm/s
Максимална скорост на печат: 140mm/s