C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D филамент, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Сигнално черен (Traffic black)
C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D филамент, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Сигнално черен (Traffic black)C-Tech 3DF-P-ASA1.75-9017 3D филамент, PREMIUM LINE, ASA, RAL9017, 1,75mm, 1000g, Сигнално черен (Traffic black)
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:в наличност
В наличност:20 или повече броя
Нашият код: i654_TIFCT8309
Черно  цвят
Параметри
Цвят:
Черно
Опаковка:
1 000 грама
Вид на материала:
ASA
Диаметър на струната:
1,75 мм
Работна температура:
240 - 260°C
Тип нишка:
С бобина (пълна версия)
Описание на продукта
Освен това те са напълно биоразградими, което минимализира въздействието върху нашата околна среда.
Високояка и здрава 3D печатна нишка
Ниска плътност: при печат на по-голям обем моделът е по-лек
Материал: ASA
Диаметър: 1,75mm (±0,03mm)
Тегло: 1kg
Дължина: ±389m
Температура на подложката: 80 - 100°C
Минимална скорост на печат: 30mm/s
Максимална скорост на печат: 140mm/s