C-Tech 3DF-P-PETG1.75-1016 3D филамент, PREMIUM LINE, PETG, RAL1016, 1,75mm, 1000g, Сярно жълт (Sulfur yellow)
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:Във външен склад
При доставчика:10 или повече броя
Нашият код: i654_TIFCT7304
Жълт  цвят
Параметри
Цвят:
Жълт
Опаковка:
1 000 грама
Вид на материала:
PETG
Диаметър на струната:
1,75 мм
Работна температура:
230 - 250°C
Тип нишка:
С бобина (пълна версия)
Описание на продукта
Филамент за 3D печат, благодарение на който можете да създавате практични и забавни изделия.
Ниска плътност: при печат на по-голям обем моделът е по-лек
Материал: PETG
Диаметър: 1,75mm (±0,03mm)
Тегло: 1kg
Дължина: ±327m
Температура на подложката: 70 - 80°C
Минимална скорост на печат: 35mm/s
Максимална скорост на печат: 140mm/s