Gembird 3DP-PLA1.75-01-BK, 3D филамент, PLA, 1,75mm, 1000g, Черен (Black)
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:в наличност
В наличност:по-малко от 5 бр
Нашият код: i654_TIF052110
Черно  цвят
Параметри
Цвят:
Черно
Опаковка:
1 000 грама
Вид на материала:
PLA
Диаметър на струната:
1,75 мм
Работна температура:
190 - 220°C
Тип нишка:
С бобина (пълна версия)
Описание на продукта
Пластично влакно за 3D печат, благодарение на което можете да създавате практични и забавни изделия.
Печатащите нишки Gembird са проектирани така, че да не се задръства вашият 3D принтер.
Ниска плътност: при печат на по-голям обем моделът е по-лек
Материал: PLA, диаметър 1,75 мм
Тегло: 1 кг
Дължина: прибл. 330 m
Плътност при 21,5 C: 1,25 g / cm3
Индекс на потока на разтопа за 10 мин, 2,16 kg: 5
Точка на топене: 190-220 C
Якост на провлачване при 5mm / min: 45 MPa
Ударна сила: 5 KJ / m2
Размери на макарата: 165 mm диаметър x 100 mm височина x 40 mm централен отвор