Характеристики
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Точност на диаметъра | 2.90 мм ± 0.03 mm 1.75 мм ± 0.02 mm |
| Температура на екструзия | 200 - 220 °C |
| Нетно тегло на материала | 1.00 кг |
| Цвят | син |
| Дължина на нишката | 126 м (за 2.85 дебелина) |
| Плътност | 1.24 g/cm3 |
| Скорост на топене (210°C, 21.2N) | 8.1 g/10min |
| Температура на стъклен преход | 58 °C |
| Температура на топене | 168 °C |
| Якост на опън | 63 Mpa |
| Удължение при опън | 4% |
.