Zebra 02100BK13145 TTR лента 131mm x 450m восък
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:в наличност
В наличност:10 или повече броя
Нашият код: i624_tt0387
Параметри
Материал TTR:
Восък
Диаметър на кухината:
25,4 мм (1")
Дължина на фолиото TTR (м):
450 m
131 mm