Описание на продукта A4Tech FX50, Klávesnice CZ, klasická, nízkoprofilová typ drátová (USB), šedá
| Výška | 48.0 cm |
| Šířka | 18.0 cm |
| Hloubka | 2.7 cm |
Жична клавиатура A4Tech FX50
Техническа спецификация:
• CZ/SK подредба на клавишите
• Възможност за превключване между операционни системи чрез специални клавиши:
o Mac OS
o Windows
• Нископрофилна Scissor Switch механика на клавишите (ход само 1,5 мм)
• Нископрофилни "шоколадови" клавиши, които позволяват дългосрочна работа без умора на пръстите
• Нископрофилни "шоколадови" клавиши, които позволяват дългосрочна работа без умора на пръстите
• Мултимедийни клавиши:
o начална страница
o превключване на системата
o назад
o търсене
o превключване на входовете
o екранна снимка
o скок към предишната песен
o скок към следващата песен
o възпроизвеждане & пауза
o заглушаване на звука
o намаляване на звука
o увеличаване на звука
o начална страница
o превключване на системата
o назад
o търсене
o превключване на входовете
o екранна снимка
o скок към предишната песен
o скок към следващата песен
o възпроизвеждане & пауза
o заглушаване на звука
o намаляване на звука
o увеличаване на звука
• Клавиши, предназначени за калкулатор и стартиране на музика
• Функция FN Lock за достъп до клавишни комбинации с едно докосване
• Вградени сгъваеми крачета за регулиране на височината на клавиатурата
• Противоплъзгащи гумени крачета за максимална стабилност
• Лесна инсталация Plug & Play без необходимост от инсталиране и изтегляне на драйвери (USB кабелът трябва само да се свърже към USB-A порта на компютъра или лаптопа)
• Универсална съвместимост с операционни системи Windows, Mac OS
• Функция FN Lock за достъп до клавишни комбинации с едно докосване
• Вградени сгъваеми крачета за регулиране на височината на клавиатурата
• Противоплъзгащи гумени крачета за максимална стабилност
• Лесна инсталация Plug & Play без необходимост от инсталиране и изтегляне на драйвери (USB кабелът трябва само да се свърже към USB-A порта на компютъра или лаптопа)
• Универсална съвместимост с операционни системи Windows, Mac OS
Основни спецификации:
| Тип клавиатура: | мембранна |
| Тип връзка: | USB |
| Мултимедийни клавиши: | Да |
| Тип клавиши | нископрофилни |
| Подредба: | CZ/SK |
| Цвят: | сив |
| Дължина на кабела: | 1.5 m |
| Размер: | 420 x 126 x 20 мм |
| Тегло: | 522 г |











