Описание на продукта A4Tech FX51, Klávesnice CZ, bez numeriky, nízkoprofilová typ drátová (USB), šedá
| Výška | 34.2 cm |
| Šířka | 17.0 cm |
| Hloubka | 2.7 cm |
Жична клавиатура A4Tech FX51
• Компактна Scissor Switch клавиатура, предназначена за офисна и професионална употреба
• CZ/SK разположение на клавишите
• Компактният размер без цифрова част спестява място и с намаленото си тегло е идеален за пренасяне
• Възможност за превключване между операционни системи чрез клавишни комбинации:
o Mac OS (Fn + O)
o Windows (Fn + O)
• Нископрофилна Scissor Switch механика на клавишите (ход само 1,5 мм)
• Нископрофилните "chocolate" клавиши позволяват дългосрочна работа без умора на пръстите
• Нископрофилните "chocolate" клавиши позволяват дългосрочна работа без умора на пръстите
• Мултимедийни клавиши:
o начална страница
o превключване на системата
o назад
o търсене
o превключване на входовете
o екранна снимка
o скок към предишната песен
o скок към следващата песен
o възпроизвеждане & пауза
o заглушаване на звука
o намаляване на звука
o увеличаване на звука
o начална страница
o превключване на системата
o назад
o търсене
o превключване на входовете
o екранна снимка
o скок към предишната песен
o скок към следващата песен
o възпроизвеждане & пауза
o заглушаване на звука
o намаляване на звука
o увеличаване на звука
• Функция FN Lock за достъп до клавишни комбинации с едно докосване
• Захранване чрез захранващ порт USB-C (Type C)
• Включен в доставката кабел:
o 150 см захранващ USB-C (Type C) -> USB-A
• Интегрирани сгъваеми крачета за регулиране на височината на клавиатурата
• Противоплъзгащи гумени крачета за максимална стабилност
• Лесна инсталация Plug & Play без необходимост от инсталиране и изтегляне на драйвери (USB кабелът трябва само да се свърже към USB порта на компютъра или лаптопа)
• Универсална съвместимост с операционни системи Windows, Mac OS
• Захранване чрез захранващ порт USB-C (Type C)
• Включен в доставката кабел:
o 150 см захранващ USB-C (Type C) -> USB-A
• Интегрирани сгъваеми крачета за регулиране на височината на клавиатурата
• Противоплъзгащи гумени крачета за максимална стабилност
• Лесна инсталация Plug & Play без необходимост от инсталиране и изтегляне на драйвери (USB кабелът трябва само да се свърже към USB порта на компютъра или лаптопа)
• Универсална съвместимост с операционни системи Windows, Mac OS
Основни спецификации:
| Тип клавиатура: | мембранна |
| Тип връзка: | USB |
| Мултимедийни клавиши: | Да |
| Тип клавиши | нископрофилни |
| Разположение: | CZ/SK |
| Цвят: | сив |
| Дължина на кабела: | 1.5 m |
| Размер: | 285 x 124 x 17 mm |
| Тегло: | 335 g |











