Описание на продукта Acer TravelMate P2 15 TMP215-75-G2-TCO-54EZ NX.BMFEC.002 Лаптоп, U5-125H, 15,6", FHD, 8GB, 512GB, Arc Xe, W11P, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u5-125H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 14 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP215-75-G2-TCO-54EZ |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,626 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 242,75 |
| Šířka (mm) | 361,26 |
| Hloubka (mm) | 18,6-20,35 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-75-G2-TCO-54EZ)
* Acer Dust Defender
* сертификация TCO 9.0
* армейски стандарт MIL-STD 810H
* клавиш Copilot (AI) и TravelMate Sense
Операционна система: Windows 11 Professional 64
Процесор: Intel Core Ultra 5 125H (14 ядра - 4P + 8E + 2LPE, 18 нишки, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB кеш)
Памет: 8GB DDR5
Максимален размер на паметта: 64GB
Твърд диск: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: microSD
Дисплей: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 антирефлексен IPS, 300 нита
Графична карта: Интегрирана Intel Arc 7-cores iGPU
Аудио: DTS® Audio, 2x високоговорител; 2x микрофон
Уеб камера: FHD IR USB TNR
Устройство за позициониране: OceanGlass Touchpad
Клавиатура: подсветена с цифров блок
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на чип карти: не
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax + BT 5.3)
USB конектори:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB тип C, USB 3.2 Gen2: (до 10 Gb/s)/DisplayPort през USB-C /зареждане през USB 5V; 3A/DC-in 20V; 60W
Допълнителни конектори:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5 мм)
* 1x четец за microSD карти
* 1x слот за сигурност Kensington (нано)
TPM 2.0: да
Батерия: 3-клетъчна 53Wh Li-ion
Захранване: 100W USB-C AC адаптер PCR50%
Цвят: Сребрист
Размери: 361,26x242,75x18,6/20,35mm
Тегло: около 1,626kg
Гаранция: 2 години
* Acer Dust Defender
* сертификация TCO 9.0
* армейски стандарт MIL-STD 810H
* клавиш Copilot (AI) и TravelMate Sense
Операционна система: Windows 11 Professional 64
Процесор: Intel Core Ultra 5 125H (14 ядра - 4P + 8E + 2LPE, 18 нишки, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB кеш)
Памет: 8GB DDR5
Максимален размер на паметта: 64GB
Твърд диск: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: microSD
Дисплей: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 антирефлексен IPS, 300 нита
Графична карта: Интегрирана Intel Arc 7-cores iGPU
Аудио: DTS® Audio, 2x високоговорител; 2x микрофон
Уеб камера: FHD IR USB TNR
Устройство за позициониране: OceanGlass Touchpad
Клавиатура: подсветена с цифров блок
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на чип карти: не
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax + BT 5.3)
USB конектори:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB тип C, USB 3.2 Gen2: (до 10 Gb/s)/DisplayPort през USB-C /зареждане през USB 5V; 3A/DC-in 20V; 60W
Допълнителни конектори:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5 мм)
* 1x четец за microSD карти
* 1x слот за сигурност Kensington (нано)
TPM 2.0: да
Батерия: 3-клетъчна 53Wh Li-ion
Захранване: 100W USB-C AC адаптер PCR50%
Цвят: Сребрист
Размери: 361,26x242,75x18,6/20,35mm
Тегло: около 1,626kg
Гаранция: 2 години











