Описание на продукта ASUS ExpertBook P3 P3605CVA P3605CVA-MB0004X Лаптоп, i7-13620H, 16,0", WUXGA, 32GB, 1TB, UHD, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-13620H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | P3605CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,78 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1025040145 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 63 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Модел: ASUS ExpertBook P3 (P3605CVA)
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB кеш, до 4.9 GHz, 10 ядра, 16 нишки)
Памет: DDR5 32GB
Брой слотове (общо / свободни): 2/0
Твърд диск: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: Да - SSD корпус за разширение на съхранението
Оптично устройство: не
Дисплей: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 антирефлексен 300nits
Стилус: не
Графична карта: Intel UHD Graphics
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: да
Уеб камера: 1080p FHD камера с IR функция за поддръжка на Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Безжична карта
USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C поддържа дисплей / захранване
Допълнителни конектори:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Четец на памет карти: не
Батерия: 63WHrs, 3S1P, 3-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC Adapter
Шаси: пластмаса
Цвят: Misty Grey
Размери: 35.84 x 25.39 x 1.79 ~ 1.80 cm
Тегло:1,78 кг
TCO Certified: да
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/cz/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-p3-p3605/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MB кеш, до 4.9 GHz, 10 ядра, 16 нишки)
Памет: DDR5 32GB
Брой слотове (общо / свободни): 2/0
Твърд диск: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: Да - SSD корпус за разширение на съхранението
Оптично устройство: не
Дисплей: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 антирефлексен 300nits
Стилус: не
Графична карта: Intel UHD Graphics
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: да
Уеб камера: 1080p FHD камера с IR функция за поддръжка на Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Безжична карта
USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C поддържа дисплей / захранване
Допълнителни конектори:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Четец на памет карти: не
Батерия: 63WHrs, 3S1P, 3-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC Adapter
Шаси: пластмаса
Цвят: Misty Grey
Размери: 35.84 x 25.39 x 1.79 ~ 1.80 cm
Тегло:1,78 кг
TCO Certified: да
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/cz/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-p3-p3605/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.











