Описание на продукта ASUS ExpertBook P5 P5405CSA P5405CSA-ULTRA5W Лаптоп, U5-226V, 14", 2560x1600, 16GB, 512GB SSD, Arc 130V, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U5-226V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | P5405CSA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,27 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2230 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 22,32 |
| Šířka (mm) | 31,2 |
| Hloubka (mm) | 1,49 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1024110003 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 63 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 40 |
Модел: ASUS ExpertBook P5 P5405CSA
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core Ultra 5 Processor 226V 16GB 1.6 GHz (8MB кеш, до 4.5 GHz, 8 ядра, 8 нишки); Intel® AI Boost NPU до 40 TOPS
Памет: 16Gb LPDDR5X интегрирана на дъската
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Твърд диск: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: Да
Оптично устройство: не
Дисплей: 14,0" WQXGA (2560 x 1600) 16:10 400nits антирефлексен
Стилус: не
Графична карта: Intel Arc 130V GPU
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Уеб камера: 1080p FHD камера с поддръжка на Windows Hello и защитна завеса
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt™ 4, съвместим с USB4, поддържа дисплей / захранване
Допълнителни конектори:
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Комбо аудио жак
Четец на памет карти: не
Батерия: 63WHrs, 3S1P, 3-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC адаптер
Шаси: алуминий
Цвят: Misty Grey
Размери: 31.20 x 22.32 x 1.49 ~ 1.64 см
Тегло: 1,27 кг
TCO Certified: Да
Гаранция: 2 години
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p5-p5405/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core Ultra 5 Processor 226V 16GB 1.6 GHz (8MB кеш, до 4.5 GHz, 8 ядра, 8 нишки); Intel® AI Boost NPU до 40 TOPS
Памет: 16Gb LPDDR5X интегрирана на дъската
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Твърд диск: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: Да
Оптично устройство: не
Дисплей: 14,0" WQXGA (2560 x 1600) 16:10 400nits антирефлексен
Стилус: не
Графична карта: Intel Arc 130V GPU
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Уеб камера: 1080p FHD камера с поддръжка на Windows Hello и защитна завеса
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt™ 4, съвместим с USB4, поддържа дисплей / захранване
Допълнителни конектори:
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Комбо аудио жак
Четец на памет карти: не
Батерия: 63WHrs, 3S1P, 3-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC адаптер
Шаси: алуминий
Цвят: Misty Grey
Размери: 31.20 x 22.32 x 1.49 ~ 1.64 см
Тегло: 1,27 кг
TCO Certified: Да
Гаранция: 2 години
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p5-p5405/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.











