Описание на продукта ASUS FX608JMR 16 FX608JMR-RV003 Лаптоп, i7 14650HX, 32GB, 1TB, RTX5060, DOS
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 14. generace |
| Přesný model | i7-14650HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Úhlopříčka přesná (") | 16 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 280 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | FX608JMR-RV003 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| MS Office | Ne |
| Materiál notebooku | Hliník a kov |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | II.20 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 269 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 273 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,2 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
| Jas (cd/m2=nits) | 3300 |
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV003
Операционна система: Без ОС
Процесор: Intel® Core™ i7 Processor 14650HX 2.2 GHz
Памет: 32 GB, DDR5-5600-SO-DIMM (макс. 64GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2/0
Твърд диск: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Слотове за разширение на твърд диск:
Дисплей: 16-инчов, FHD+ 16:10 (1920 x 1200), 165Hz, IPS
Графична карта: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU
Аудио: 2-говорителна система
Уеб камера: 1080P FHD IR камера за Windows Hello
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: Да
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Четец на чип карти: Не
Четец на памет карти: Не
Оптично устройство: Не
Мрежа: 1 000 Mbps
Безжична комуникация:
* Wi-Fi 6E (802.11ax)
*Bluetooth 5.4
USB портове:
*1x Thunderbolt™ 4 с поддръжка на DisplayPort™ / G-SYNC (скорост на данни до 40Gbps)
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C с поддръжка на DisplayPort™ / захранване (скорост на данни до 10Gbps)
*3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (скорост на данни до 10Gbps)
Допълнителни портове:
*1x RJ45 LAN порт
*1x HDMI 2.1
*1x 3.5 мм комбиниран аудио жак
Батерия: 90 Whrs
Захранване: 280 W
Управление на сигурността: BIOS администраторска парола и защита с потребителска парола
Цвят: Jaeger Gray
Материал: Метал
Размери: 35.4 x 26.9 x 2.73
Тегло: 2.20 кг
Гаранция: 2 години
Операционна система: Без ОС
Процесор: Intel® Core™ i7 Processor 14650HX 2.2 GHz
Памет: 32 GB, DDR5-5600-SO-DIMM (макс. 64GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2/0
Твърд диск: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Слотове за разширение на твърд диск:
Дисплей: 16-инчов, FHD+ 16:10 (1920 x 1200), 165Hz, IPS
Графична карта: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU
Аудио: 2-говорителна система
Уеб камера: 1080P FHD IR камера за Windows Hello
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: Да
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Четец на чип карти: Не
Четец на памет карти: Не
Оптично устройство: Не
Мрежа: 1 000 Mbps
Безжична комуникация:
* Wi-Fi 6E (802.11ax)
*Bluetooth 5.4
USB портове:
*1x Thunderbolt™ 4 с поддръжка на DisplayPort™ / G-SYNC (скорост на данни до 40Gbps)
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C с поддръжка на DisplayPort™ / захранване (скорост на данни до 10Gbps)
*3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (скорост на данни до 10Gbps)
Допълнителни портове:
*1x RJ45 LAN порт
*1x HDMI 2.1
*1x 3.5 мм комбиниран аудио жак
Батерия: 90 Whrs
Захранване: 280 W
Управление на сигурността: BIOS администраторска парола и защита с потребителска парола
Цвят: Jaeger Gray
Материал: Метал
Размери: 35.4 x 26.9 x 2.73
Тегло: 2.20 кг
Гаранция: 2 години











