Описание на продукта ASUS ProArt PA169CDV 90LM0711-B01I70 Монитор, 15,6", IPS, 4K UHD, 60Hz, 10ms, Black, 3R
| Způsob použití | Přenosné |
| Úhlopříčka přesná (") | 15,6 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,09 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 401 - 500 |
| Kontrast (statický) | 1 200:1 |
| Doba odezvy (ms) | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 370 x 237 x 12 |
| Hmotnost rozsah (kg) | do 2 kg |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 15 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,07 |
| Celkový výkon [W] | 2 |
| Výkon Power Delivery (W) | 15 |
| Barva | Černá |
ASUS ProArt PA169CDV Pen Display – 15.6-инчов, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), WACOM EMR, 100% sRGB, Calman Verified, PANTONE Validated, USB-C, 10-точков тъч, ASUS Dial, Контролен панел
*Проективен капацитивен 10-точков тъч
*Поддръжка на стилус: Да, Wacom EMR технология ProArt Pen (Feel by Wacom)
*Защитно стъкло: Да
*Без трептене: Да
*PIP / PBP технология: Да
*HDCP: Да, 2.2
*Ниска синя светлина: Да
Тип екран: IPS
Подсветка: LED
Диагонал [инчове]: 15.6
Резолюция: 3840 x 2160
Разстояние между точките [mm]: 0.09 mm
Честота на опресняване [Hz]: 60 Hz
Съотношение на страните: 16:9
Повърхност на дисплея: AGAF (Anti-Glare, Anti-FingerPrint)
Яркост [cd/m2]: 450
Контраст: 1200:1
Време за реакция [ms]: 10 ms (GTG)
Ъгли на гледане (Хоризонтален/Вертикален): 178°/ 178°
Брой цветове: 1073.7 M (10 bit)
Говорители: 1W x 2
Конектори:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*HDMI (v2.0) x 1
*USB-C Power Delivery: 15 W
Захранване: 100-240V, 50/60Hz
Консумация [W]: <15 W
Режим на готовност [W]: <0.5 W
Накланяне на монитора:
*Наклон: Да (Горна стойка: 17°, Долна стойка: 54° ~ 75°)
*Пивот: Да (0° ~ 90° по часовниковата стрелка)
*1/4" Гнездо за статив: Да
Цвят: Черен
Размери: 37.0 x 23.7 x 1.2 cm
Тегло [kg]: 1.07 кг
Гаранция: 36 мес.
https://www.асус.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa169cdv/
*Проективен капацитивен 10-точков тъч
*Поддръжка на стилус: Да, Wacom EMR технология ProArt Pen (Feel by Wacom)
*Защитно стъкло: Да
*Без трептене: Да
*PIP / PBP технология: Да
*HDCP: Да, 2.2
*Ниска синя светлина: Да
Тип екран: IPS
Подсветка: LED
Диагонал [инчове]: 15.6
Резолюция: 3840 x 2160
Разстояние между точките [mm]: 0.09 mm
Честота на опресняване [Hz]: 60 Hz
Съотношение на страните: 16:9
Повърхност на дисплея: AGAF (Anti-Glare, Anti-FingerPrint)
Яркост [cd/m2]: 450
Контраст: 1200:1
Време за реакция [ms]: 10 ms (GTG)
Ъгли на гледане (Хоризонтален/Вертикален): 178°/ 178°
Брой цветове: 1073.7 M (10 bit)
Говорители: 1W x 2
Конектори:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*HDMI (v2.0) x 1
*USB-C Power Delivery: 15 W
Захранване: 100-240V, 50/60Hz
Консумация [W]: <15 W
Режим на готовност [W]: <0.5 W
Накланяне на монитора:
*Наклон: Да (Горна стойка: 17°, Долна стойка: 54° ~ 75°)
*Пивот: Да (0° ~ 90° по часовниковата стрелка)
*1/4" Гнездо за статив: Да
Цвят: Черен
Размери: 37.0 x 23.7 x 1.2 cm
Тегло [kg]: 1.07 кг
Гаранция: 36 мес.
https://www.асус.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa169cdv/











