Описание на продукта ASUS ROG Flow X13 GV302XV GV302XV-NEBULA008W Лаптоп, R9-7940HS, 13,4", 2560x1600, T, 16GB, 1TB SSD, RTX 4060, W11H, Black, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 9 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R9-7940HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 4 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 130 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | GV302XV |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,4 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,3 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 18,7 |
| Šířka (mm) | 299 |
| Hloubka (mm) | 212 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,2 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 10 |
Модел: ASUS ROG Flow X13 (GV302XV)
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen 9 7940HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 5.2 GHz max boost)
Памет: 16 GB (8GB*2 LPDDR5 интегрирани на дъската)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимална памет: 16 GB
Твърд диск: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD (2230)
Свободни слотове за твърд диск: не
Оптично устройство: не
Дисплей: 13,4" QHD+ 16:10 (2560 x 1600, WQXGA) 165Hz IPS сензорен
Стилус: ASUS Pen SA203-MPP2.0 support
Графична карта: NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветена клавиатура: да
Цифрова клавиатура: не
Уеб камера: 1080P FHD IR Camera for Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: без Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Тройна лента) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
*1x ROG XG Mobile интерфейс и USB Type-C комбиниран порт (с USB 3.2 Gen2, поддържа DisplayPort 1.4)
*1x Type C USB 4 поддържа DisplayPort / захранване
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C поддържа DisplayPort / захранване
Допълнителни конектори:
*1x четец на карти (microSD) (UHS-II, 312MB/s)
*1x HDMI 2.1 FRL поддържа HDMI превключвател
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
Четец на паметни карти: да
Батерия: 75 Wh, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 130W AC адаптер
Цвят: Off Black
Размери: 29.9 x 21.2 x 1.67 ~ 1.87 см
Тегло: 1,30 кг
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://rog.асус.com/laptops/rog-flow/rog-flow-x13-2023-series/spec/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen 9 7940HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 5.2 GHz max boost)
Памет: 16 GB (8GB*2 LPDDR5 интегрирани на дъската)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимална памет: 16 GB
Твърд диск: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD (2230)
Свободни слотове за твърд диск: не
Оптично устройство: не
Дисплей: 13,4" QHD+ 16:10 (2560 x 1600, WQXGA) 165Hz IPS сензорен
Стилус: ASUS Pen SA203-MPP2.0 support
Графична карта: NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветена клавиатура: да
Цифрова клавиатура: не
Уеб камера: 1080P FHD IR Camera for Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: без Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Тройна лента) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
*1x ROG XG Mobile интерфейс и USB Type-C комбиниран порт (с USB 3.2 Gen2, поддържа DisplayPort 1.4)
*1x Type C USB 4 поддържа DisplayPort / захранване
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C поддържа DisplayPort / захранване
Допълнителни конектори:
*1x четец на карти (microSD) (UHS-II, 312MB/s)
*1x HDMI 2.1 FRL поддържа HDMI превключвател
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
Четец на паметни карти: да
Батерия: 75 Wh, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: TYPE-C, 130W AC адаптер
Цвят: Off Black
Размери: 29.9 x 21.2 x 1.67 ~ 1.87 см
Тегло: 1,30 кг
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://rog.асус.com/laptops/rog-flow/rog-flow-x13-2023-series/spec/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz











