Описание на продукта ASUS Strix XG32UQ 90LM08B0-B01170 Монитор, ROG, 32", IPS, 4K UHD, 160Hz, 1ms, Black, 3R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 32 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,1845 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 401 - 500 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 160 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 728,18 x 428,52 x 87,12 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,77 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| Barva | Černá |
*Технология Trace Free
*GamePlus
*Ниска синя светлина
*Поддръжка на HDCP 2.2
*Game Visual
*VRR Technology: FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Compatible
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget
*PIP (PbP) Technology
Тип екран: IPS
Подсветка: LED
Диагонал [инчове]: 32
Резолюция: 3840 x 2160
Разстояние между точките [mm]: 0.1845 mm
Честота на опресняване [Hz]: 160 Hz
Съотношение на страните: 16:9
Повърхност на дисплея: Non-Glare
Яркост [cd/m2]: 450
Контраст: 1000:1
Време за реакция [ms]: 1ms (GTG)
Ъгли на гледане (Хоризонтален/Вертикален): 178°/ 178°
Брой цветове: 1073.7M
Конектори:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Жак за слушалки
*USB хъб: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Захранване: 100-240V, 50/60Hz
Консумация [W]: <35 W
Режим на готовност [W]: <0.5 W
Монтаж на стена: 100 x 100 mm
Накланяне на монитора:
Триподен гнездо
*Накланяне (+20° ~ -5°)
*Завъртане (+20° ~ -20°)
*Регулиране на височината: 0~80 mm
Цвят: черен
Размери (със стойка, ШxВxД mm): 728.18 x (539.87~459.78) × 279.93 mm
Размери (без стойка, ШxВxД mm): 728.18 x 428.52 x 87.12 mm
Тегло [kg]: 5.77/ 8.9 Kg
Гаранция: 36 мес.
ROG Strix XG32UQ
- 32-инчов професионален геймърски монитор 4K UHD (3840 x 2160) Fast IPS с честота на опресняване 160 Hz (овърклок).
- HDMI® 2.1 поддържа нативно играене в резолюция 4K 120 Hz без подсемплиране на хроматичността (4:4:4) на системите PlayStation® 5 и Xbox Series X.
- Съвместимост с NVIDIA® G-SYNC® и ексклузивната технология Variable Overdrive осигуряват плавна игра без накъсване.
- Технологията за висок динамичен обхват (HDR) с съвместимост с DisplayHDR™ 600 в комбинация с 96% цветова гама DCI-P3 осигурява изключителен контраст и цветово представяне.
- Има ергономично проектирана стойка, която предлага широки възможности за завъртане, накланяне и регулиране на височината.
ГОТОВ ЗА ИГРИ ОТ НОВО ПОКОЛЕНИЕ
ROG Strix XG32UQ е 32-инчов професионален геймърски монитор с 4K UHD IPS резолюция, предназначен за 160Hz (OC) игри. Той е оборудван с най-новия стандарт HDMI® 2.1, който поддържа до нативна картина 4K 120 Hz на най-новите конзоли без подсемплиране, а технологията Display Stream Compression (DSC) и съвместимата NVIDIA® G-SYNC® позволяват суперплавни изживявания на компютри. Пакетът допълва 96% цветова гама DCI P3 и сертификация DisplayHDR™ 600, които осигуряват изключителни цветове за невероятно поглъщащо и реалистично гейминг изживяване.
УЛТРАБЪРЗА ЧЕСТОТА НА ОБНОВЯВАНЕ И ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ
Освен светкавично бързата честота на обновяване от 160 Hz (OC), мониторът Strix XG32UQ предлага почти мигновено време за реакция от 1 ms (GTG), което осигурява гладко изображение без размазване и замъгляване на движението.
СЪВМЕСТИМОСТ С NVIDIA G-SYNC
XG32UQ осигурява плавно игрово изживяване без накъсване, благодарение на това, че при графичните карти NVIDIA GeForce® по подразбиране е активирана технологията за променлива честота на опресняване.
НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ КАТО В КИНО
Технологиите HDR и квантовите точки позволяват на монитора Strix XG32UQ да предоставя по-широк цветови диапазон и по-високо ниво на контраст в сравнение с традиционните монитори, предлагайки най-яркото бяло и най-тъмното черно.
GAMEPLUS
Интегрираната клавишна комбинация GamePlus, ексклузивна функция на ASUS, предлага подобрения за игри, които ще ви помогнат да извлечете повече от играта. Функцията GamePlus, която е разработена с принос от професионални играчи, ви позволява да тренирате и подобрявате игровите си умения.
GAMEVISUAL
Технологията ASUS GameVisual има седем предварително зададени режима на показване за оптимизиране на изображението за различни типове съдържание. Тази уникална функция е лесно достъпна чрез клавишна комбинация или менюто за настройки на дисплея на екрана.
ТЕХНОЛОГИЯ FLICKER-FREE
Технологията Flicker-Free намалява трептенето и минимизира умората на очите, което увеличава комфорта при дълги игрови сесии.
ОБШИРНА СВЪРЗАНОСТ
Множество възможности за свързване, включително HDMI 2.1, USB 3.2 и DisplayPort 1.4 (DSC), осигурява широка съвместимост с различни входни източници.
ЕРГОНОМИЧЕН ДИЗАЙН
Стойката е проектирана за вашето удобство и предлага възможност за настройка на наклона, завъртането и височината, за да можете да намерите идеалната позиция за гледане. Освен това, мониторът Strix XG32UQ е съвместим и с VESA стенен монтаж за по-гъвкави възможности за разположение.
Предупреждение:
Описанието, изображенията и отделните параметри могат да се различават в зависимост от избрания модел и конфигурация.











