Описание на продукта ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL142 Лаптоп, R7-7445HS, 16", WUXGA, 16GB, 1TB, RTX 4050, без ОС, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R7-7445HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,55 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | 6.0 mm |
| Model notebooku | FA607NUG-RL142 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Podpora Windows Hello | Ne |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| MS Office | Ne |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,2 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 22,4-26,7 |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,7 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS TUF Gaming A16 (FA607NUG-RL142)
* Aura Sync
* клавиш Copilot
Операционна система: не
Процесор: AMD Ryzen 7 7445HS (6 ядра, 12 нишки, 3,2/4,7 GHz, 16 MB cache)
Памет: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Максимален размер: 64GB
Твърд диск: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™M.2 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 2x M.2 SSD
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) антирефлексен IPS, 300 нита, 144Hz, NTSC 45%, G-Sync
Графична карта: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (194 AI TOPs), 6GB GDDR6
Аудио: 2x високоговорител, Dolby Atmos, Hi-Res; микрофон, AI потискане на шума
Уеб камера: 720p HD
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: Chiclet 1-зонова RGB
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: GbE
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
USB портове:
* 1x USB 4 тип C с поддръжка на DisplayPort™/PD (скорост на данни до 40 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 тип C с поддръжка на DisplayPort™/PD/G-SYNC (скорост на данни до 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (скорост на данни до 5 Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
* 1x захранващ жак (6mm)
* 1x слот за сигурност Kensington
Батерия: 56Wh, 4S1P, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: 240W AC
Сигурност: защита с парола на BIOS администратора и потребителска парола, слот за сигурност Kensington™, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Цвят: сив (Mecha Gray)
Размери: 354x251x22,4-26,7mm
Тегло: около 2,2kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.
* Aura Sync
* клавиш Copilot
Операционна система: не
Процесор: AMD Ryzen 7 7445HS (6 ядра, 12 нишки, 3,2/4,7 GHz, 16 MB cache)
Памет: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Максимален размер: 64GB
Твърд диск: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™M.2 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 2x M.2 SSD
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) антирефлексен IPS, 300 нита, 144Hz, NTSC 45%, G-Sync
Графична карта: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (194 AI TOPs), 6GB GDDR6
Аудио: 2x високоговорител, Dolby Atmos, Hi-Res; микрофон, AI потискане на шума
Уеб камера: 720p HD
Устройство за позициониране: Тъчпад
Подсветка на клавиатурата: Chiclet 1-зонова RGB
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: GbE
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
USB портове:
* 1x USB 4 тип C с поддръжка на DisplayPort™/PD (скорост на данни до 40 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 тип C с поддръжка на DisplayPort™/PD/G-SYNC (скорост на данни до 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (скорост на данни до 5 Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
* 1x захранващ жак (6mm)
* 1x слот за сигурност Kensington
Батерия: 56Wh, 4S1P, 4-клетъчна Li-ion
Захранване: 240W AC
Сигурност: защита с парола на BIOS администратора и потребителска парола, слот за сигурност Kensington™, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Цвят: сив (Mecha Gray)
Размери: 354x251x22,4-26,7mm
Тегло: около 2,2kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.











