Описание на продукта ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1949X Лаптоп, i7-13620H, 16,0", WUXGA, 32GB, 1TB, UHD, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-13620H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA-MB1949X |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 249,5 |
| Šířka (mm) | 358,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1949X)
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядра - 6P + 4E, 16 нишки, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB кеш)
Памет: 32GB (16GB DDR4 интегрирана на дъската + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Брой слотове (общо / свободни): 2 слота DDR4 (1/0)
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Оптично устройство: не
Дисплей: 16" WUXGA (1920x1200) антирефлексен IPS, 16:10, 60Hz, 300 нита, 45% NTSC
Стилус: не
Графична карта: Интегрирана Intel UHD Graphics 64EU
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветена клавиатура: да
Нумерична клавиатура: да
Аудио: SonicMaster
Уеб камера: 720p HD
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: Wi-Fi 5 (802.11ac) Двубандов 1*1 + Bluetooth® 5.1
USB портове:
* 1x USB 2.0 тип A (до 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 тип C с поддръжка на Power Delivery (до 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (до 5Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Четец на памет карти: не
Батерия: 42 Wh, 3 клетки, Li-ion
Захранване: 4,5mm, 65W AC
Материал: пластмаса
Цвят: Indie Black
Размери: 358,7x249,5x19,9mm
Тегло: 1,88kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за фирми и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядра - 6P + 4E, 16 нишки, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB кеш)
Памет: 32GB (16GB DDR4 интегрирана на дъската + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Брой слотове (общо / свободни): 2 слота DDR4 (1/0)
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Оптично устройство: не
Дисплей: 16" WUXGA (1920x1200) антирефлексен IPS, 16:10, 60Hz, 300 нита, 45% NTSC
Стилус: не
Графична карта: Интегрирана Intel UHD Graphics 64EU
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветена клавиатура: да
Нумерична клавиатура: да
Аудио: SonicMaster
Уеб камера: 720p HD
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: Wi-Fi 5 (802.11ac) Двубандов 1*1 + Bluetooth® 5.1
USB портове:
* 1x USB 2.0 тип A (до 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 тип C с поддръжка на Power Delivery (до 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (до 5Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Четец на памет карти: не
Батерия: 42 Wh, 3 клетки, Li-ion
Захранване: 4,5mm, 65W AC
Материал: пластмаса
Цвят: Indie Black
Размери: 358,7x249,5x19,9mm
Тегло: 1,88kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за фирми и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните стоки.











