Описание на продукта ASUS Vivobook S 16 M3607KA-OLED022X Лаптоп, AI7-350, 16", WUXGA, 32GB, 1TB, AMD int, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | M3607KA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 860M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,8 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 250,6 |
| Šířka (mm) | 357 |
| Hloubka (mm) | 15,9-17,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 70 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 50 |
ASUS Vivobook S16 (M3607KA-OLED022X)
* клавиш Copilot
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: AMD Ryzen AI 7 350 (8 ядра, 16 нишки, 2,0/5,0 GHz, 16 MB кеш)
Невронен процесор: AMD XDNA™ до 50TOPS
Памет: 16GB DDR5 на дъската + 16GB DDR5 SO-DIMM
Брой слотове (общо/свободни): 1 слот DDR5 SO-DIMM (1/0)
Максимален размер: 32GB
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: 16" FHD (1920x1200) лъскав OLED, 16:10, 0,2 ms, 60 Hz, 300 нита, 95% DCI-P3, 1 000 000:1, 1,07 милиарда цвята
Графична карта: AMD Radeon 860M Graphics
Аудио: 2x високоговорител; микрофон
Уеб камера: FHD с IR
Устройство за позициониране: Precision Touchpad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.3)
USB портове:
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип C (с поддръжка на дисплей/захранване/скорост на пренос на данни до 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (скорост на пренос на данни до 5 Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
Управление на сигурността: защита с парола на потребителя при стартиране на BIOS, Trusted Platform Module (фърмуер TPM), процесор за сигурност Microsoft Pluton, инфрачервена уебкамера с поддръжка на Windows Hello
Батерия: 70Wh, 4S1P, 4-клетъчна, Li-ion
Захранване: 65W USB-C AC адаптер
Цвят: Matte Gray
Материал: алуминий + пластмаса
Размери: 357x250,6x15,9-17,9mm
Тегло: около 1,8kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s16-m3607/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.
* клавиш Copilot
* военен стандарт MIL-STD 810H
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: AMD Ryzen AI 7 350 (8 ядра, 16 нишки, 2,0/5,0 GHz, 16 MB кеш)
Невронен процесор: AMD XDNA™ до 50TOPS
Памет: 16GB DDR5 на дъската + 16GB DDR5 SO-DIMM
Брой слотове (общо/свободни): 1 слот DDR5 SO-DIMM (1/0)
Максимален размер: 32GB
Твърд диск: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Слотове за разширение на твърдия диск: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Дисплей: 16" FHD (1920x1200) лъскав OLED, 16:10, 0,2 ms, 60 Hz, 300 нита, 95% DCI-P3, 1 000 000:1, 1,07 милиарда цвята
Графична карта: AMD Radeon 860M Graphics
Аудио: 2x високоговорител; микрофон
Уеб камера: FHD с IR
Устройство за позициониране: Precision Touchpad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.3)
USB портове:
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип C (с поддръжка на дисплей/захранване/скорост на пренос на данни до 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 тип A (скорост на пренос на данни до 5 Gb/s)
Допълнителни портове:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5mm)
Управление на сигурността: защита с парола на потребителя при стартиране на BIOS, Trusted Platform Module (фърмуер TPM), процесор за сигурност Microsoft Pluton, инфрачервена уебкамера с поддръжка на Windows Hello
Батерия: 70Wh, 4S1P, 4-клетъчна, Li-ion
Захранване: 65W USB-C AC адаптер
Цвят: Matte Gray
Материал: алуминий + пластмаса
Размери: 357x250,6x15,9-17,9mm
Тегло: около 1,8kg
Гаранция: 2 години
Двугодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и частни лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s16-m3607/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.











