Описание на продукта Genius GX GAMING HS-GX580U, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, herní sluchátka, 50 mm měniče typ USB
| Výška | 19.1 cm |
| Šířka | 11.5 cm |
| Hloubka | 23.6 cm |
Genius GX GAMING HS-GX580U
Този геймърски слушалки предлагат отлична звукова качество и комфорт за взискателни играчи. Благодарение на 50 мм големи драйвери осигурява отлична звукова представа, която е много важна в игрите. Също така регулируемият микрофон осигурява ясен пренос, който е основата на качествената гласова комуникация. Удобни наушници и гъвкава лента за глава осигуряват дълги часове игра или слушане в най-висок комфорт. Слушалките разполагат с интегрирано управление на кабела, благодарение на което може да се регулира силата на звука и да се изключва или включва микрофонът. За свързване с компютър или лаптоп служи 2 м дълъг кабел, завършващ с USB конектор.
- Геймърски USB слушалки с RGB LED
- Контрол на звука и заглушаване на микрофона на кабела
- 50мм басови драйвери за чист и достатъчно интензивен звук
- Меки и удобни наушници
- Гъвкава и еластична лента за глава
- Дължина на кабела 2 м
Спецификации :
| Свързване: | USB |
| Подсветка: | Да - LED RGB |
| Микрофон: | Да |
| Честотен диапазон: | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност: | 103 dB ± 3 dB |
| Импеданс: | 16 ? ± 15 % |
| Дължина на кабела: | 2 м |
| Цвят: | черен |
| Размер: | 226,6 × 187,5 × 97,2 мм |
| Тегло: | 305 г |











