Описание на продукта Genius reproduktory SP-HF800BT, 2.0, 20W, černo-hnědé, Bluetooth 5.3
| Výška | 26.8 cm |
| Šířka | 16.5 cm |
| Hloubka | 26.2 cm |
Genius SP-HF800BT
Комплект високоговорители с в конфигурация 2.0 с обща мощност 20 W. Изработени са от дърво за постигане на най-добрия звук с пълни баси и ясни високи честоти. Свързването с компютър, лаптоп или смартфон може лесно да се осъществи чрез кабел през аудио входа или безжично чрез Bluetooth. Наличен е също така изход за слушалки и USB вход. Управлението на силата на звука и тоновете е разположено директно на високоговорителя.
В опаковката има 3,5 мм аудио кабел за лесно свързване на повечето електронни устройства, като таблети, смартфони, лаптопи, компютри, Mp3 плейъри и др.
Включено в опаковката е аудио кабел (RCA към 3,5mm аудио жак).
Основни спецификации
| Обща мощност: | 20 W |
| Честотен обхват: | 80 Hz - 20 000 Hz |
| Дистанционно управление | Не |
| Регулиране на звука: | Да |
| Изход: | 1 x изход за слушалки |
| Вход: | RCA, USB, Bluetooth 5.3 |
| Размер: | 222 x 132.5 x 94 мм |
| Материал: | Дърво / пластмаса |
| Общо тегло: | 1.915 kg |
| Цвят: | черно - кафяв |
| Конфигурация: | 2.0 |











