Описание на продукта Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
| Výška | 46.0 cm |
| Šířka | 15.7 cm |
| Hloubka | 2.9 cm |
Genius SlimStar 820
Класическата жична клавиатура е проектирана така, че да предостави на потребителя максимален комфорт при ежедневна работа. Ергономичният наклон заедно с нископрофилните клавиши позволява ефективно и удобно писане. Предимствата на клавиатурата са регулируемото подсветка и отделен бутон за извикване на AI асистента на Windows Copilot. Свързването с компютъра се осъществява чрез USB порт.
Основни спецификации:
| Тип клавиатура: | мембранна |
| Тип връзка: | USB |
| Подсветка: | Да - бял цвят |
| Мултимедийни клавиши: | Не |
| Подредба: | CZ/SK |
| Цвят: | Черен |
| Дължина на кабела: | 1.8 m |
| Размер: | 446,4 x 133,31 x 23,25 mm |
| Тегло: | 470 g |











