Описание на продукта HP 15-fd0012nc i3-N305U CA7T2EA#BCM Лаптоп, 8GB, 512GB, W11H
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel N |
| Přesný model | i3-N305 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Model notebooku | 15-fd0012nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Zlatá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,59 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Ethernet | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 18,6 |
| Šířka (mm) | 359,8 |
| Hloubka (mm) | 236 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 41 |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
HP Laptop 15-fd0012nc
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel® Core™ i3-N305 (макс. 3,8 GHz с технология Intel® Turbo Boost, 6 MB L3 кеш, 8 ядра, 8 нишки)
Памет: 8GB памет DDR4-3200 MT/s (1x 8 GB)
Твърд диск: SSD устройство 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Оптична механика: Не
Четец на памет карти: Не
Дисплей: 15,6” дисплей с резолюция FHD (1 920 x 1 080), тънка рамка, антирефлексно покритие, 250 нита и 62,5% sRGB
Графична карта: Графика Intel® UHD
Уебкамера: Камера HP True Vision 720p HD с временно потискане на шума и два интегрирани дигитални микрофона
Нумерична клавиатура: Да
Подсветена клавиатура: Да
Позициониращо устройство: TouchPad
Мрежа: Не
Безжична комуникация: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) и Bluetooth® 5.4
Портове:
*1x USB Type-C® с преносна скорост 5 Gb/s (поддържа само пренос на данни и не поддържа зареждане или външни монитори)
*2x USB Type-A с преносна скорост 5 Gb/s
*1x AC Smart Pin
*1x HDMI 1.4b
*1x конектор за слушалки/микрофон
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (41 Wh)
Захранване: 45W захранващ адаптер Smart AC
Цвят: Топло злато
Размери: 359,8 x 236 x 18,6 мм
Тегло: 1,59 кг
Гаранция: 2 години
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel® Core™ i3-N305 (макс. 3,8 GHz с технология Intel® Turbo Boost, 6 MB L3 кеш, 8 ядра, 8 нишки)
Памет: 8GB памет DDR4-3200 MT/s (1x 8 GB)
Твърд диск: SSD устройство 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Оптична механика: Не
Четец на памет карти: Не
Дисплей: 15,6” дисплей с резолюция FHD (1 920 x 1 080), тънка рамка, антирефлексно покритие, 250 нита и 62,5% sRGB
Графична карта: Графика Intel® UHD
Уебкамера: Камера HP True Vision 720p HD с временно потискане на шума и два интегрирани дигитални микрофона
Нумерична клавиатура: Да
Подсветена клавиатура: Да
Позициониращо устройство: TouchPad
Мрежа: Не
Безжична комуникация: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) и Bluetooth® 5.4
Портове:
*1x USB Type-C® с преносна скорост 5 Gb/s (поддържа само пренос на данни и не поддържа зареждане или външни монитори)
*2x USB Type-A с преносна скорост 5 Gb/s
*1x AC Smart Pin
*1x HDMI 1.4b
*1x конектор за слушалки/микрофон
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (41 Wh)
Захранване: 45W захранващ адаптер Smart AC
Цвят: Топло злато
Размери: 359,8 x 236 x 18,6 мм
Тегло: 1,59 кг
Гаранция: 2 години














