Описание на продукта HP EliteBook 640 G10 9Y705AT#BCM Лаптоп, i5-1335U, 14", FHD, 16GB, 512GB SSD, Iris Xe, W11P, Silver, 3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1335U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 640 G10 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,41 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19,9 |
| Šířka (mm) | 321,9 |
| Hloubka (mm) | 213,9 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N923020211 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 51 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP EliteBook 640 14“ G10
Операционна система: Windows® 11 Pro
Процесор: Intel Core i5-1335U (10 ядра - 2P + 8E, 12 нишки, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 1x 16GB SODIMM DDR4-3200
Брой слотове (общо/свободни): (2/1)
Твърд диск: 512GB SSD PCIe® NVMe™
Четец на карти памет: не
Дисплей: 35,6cm (14") IPS дисплей с FHD резолюция (1920 x 1080), тънка рамка, антирефлексно покритие, 250 нита и 45% NTSC
Графична карта: Интегрирана Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Аудио: Два стерео високоговорителя, комплект от два микрофона
Уеб камера: HD 720p
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: да
Безжична комуникация: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) и Bluetooth® 5.3
Модул WWAN: не
USB конектори:
* 1x Thunderbolt™ 4 с USB4 Type-C®
* 1x USB Type-C
* 2x USB Type-A
Други конектори:
* 1x четец за чип карти
* 1x RJ-45
* 1x HDMI
* 1x комбиниран конектор за слушалки и микрофон
Сигурност:
* Интегриран чип за сигурност TPM 2.0
* HP Tamper Lock
Батерия: 3-клетъчна Li-ion HP с дълъг живот (51 Wh)
Захранване: Външен захранващ адаптер HP Smart 65 W
Цвят: Светло сребрист
Материал: алуминий
Размери(ШxДxВ): 321,9 x 213,9 x 19,9 мм
Тегло: около 1,41 кг
Гаранция: 3 години
Операционна система: Windows® 11 Pro
Процесор: Intel Core i5-1335U (10 ядра - 2P + 8E, 12 нишки, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 1x 16GB SODIMM DDR4-3200
Брой слотове (общо/свободни): (2/1)
Твърд диск: 512GB SSD PCIe® NVMe™
Четец на карти памет: не
Дисплей: 35,6cm (14") IPS дисплей с FHD резолюция (1920 x 1080), тънка рамка, антирефлексно покритие, 250 нита и 45% NTSC
Графична карта: Интегрирана Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Аудио: Два стерео високоговорителя, комплект от два микрофона
Уеб камера: HD 720p
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: да
Мрежа: да
Безжична комуникация: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) и Bluetooth® 5.3
Модул WWAN: не
USB конектори:
* 1x Thunderbolt™ 4 с USB4 Type-C®
* 1x USB Type-C
* 2x USB Type-A
Други конектори:
* 1x четец за чип карти
* 1x RJ-45
* 1x HDMI
* 1x комбиниран конектор за слушалки и микрофон
Сигурност:
* Интегриран чип за сигурност TPM 2.0
* HP Tamper Lock
Батерия: 3-клетъчна Li-ion HP с дълъг живот (51 Wh)
Захранване: Външен захранващ адаптер HP Smart 65 W
Цвят: Светло сребрист
Материал: алуминий
Размери(ШxДxВ): 321,9 x 213,9 x 19,9 мм
Тегло: около 1,41 кг
Гаранция: 3 години














