Описание на продукта HP Envy x360 16-ac0001nc A48VJEA#BCM Лаптоп, U5-125U, 16", 2880x1800, T, 16GB, 1TB SSD, 4C-iGPU, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | U5-125U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 12 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 16-ac0001nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,87 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 245,8 |
| Šířka (mm) | 356,7 |
| Hloubka (mm) | 18,2 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,3 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 68 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Модел: HP Envy x360 16-ac0001nc
* в комплекта е включено зареждащо се перо HP MPP 2.0 Tilt
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core Ultra 5 125U (12 ядра - 2P + 8E + 2LPE, 14 нишки, P-core 1,3/4,3 GHz, E-core 0,8/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 16 GB LPDDR5-6400 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / Свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 40,6 см (16”) OLED UWVA дисплей с резолюция 2,8K (2 880 x 1 800), мултитъч технология, 48–120 Hz, време за реакция 0,2 ms, тънка рамка, функция за намаляване на синята светлина, 400 нита (SDR), 500 нита (HDR) и 100% DCI-P3
Графична карта: Интегрирана Intel Graphics 4-Cores iGPU
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP Wide Vision 5MP IR
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2)
* Bluetooth 5.4
USB:
* 1x Thunderbolt™ 4 с USB Type-C® 40Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на памет карти: Не
Батерия: 4-клетъчна Li-ion полимерна (68 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Glacier Silver
Размери: 35,67 x 24,58 x 1,82 см
Тегло: 1,87 кг
Гаранция:24 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ
* в комплекта е включено зареждащо се перо HP MPP 2.0 Tilt
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core Ultra 5 125U (12 ядра - 2P + 8E + 2LPE, 14 нишки, P-core 1,3/4,3 GHz, E-core 0,8/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 16 GB LPDDR5-6400 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / Свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 40,6 см (16”) OLED UWVA дисплей с резолюция 2,8K (2 880 x 1 800), мултитъч технология, 48–120 Hz, време за реакция 0,2 ms, тънка рамка, функция за намаляване на синята светлина, 400 нита (SDR), 500 нита (HDR) и 100% DCI-P3
Графична карта: Интегрирана Intel Graphics 4-Cores iGPU
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP Wide Vision 5MP IR
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2)
* Bluetooth 5.4
USB:
* 1x Thunderbolt™ 4 с USB Type-C® 40Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на памет карти: Не
Батерия: 4-клетъчна Li-ion полимерна (68 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Glacier Silver
Размери: 35,67 x 24,58 x 1,82 см
Тегло: 1,87 кг
Гаранция:24 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ















