Описание на продукта HP Omnibook 7 Aero 13-bg1002nc C09WDEA#BCM Лаптоп, AI7-350, 13,3", 2560x1600, 32GB, 1TB, AMD int, W11H, Silver, 2R NBD
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 13-bg1002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,3 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 860M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1 |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 211,2 |
| Šířka (mm) | 297,3 |
| Hloubka (mm) | 16,5 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP OmniBook 7 Aero NG AI 13-bg1002nc
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen AI 7 350 (8 ядра, 16 нишки, 2,0/5,0 GHz, 16 MB кеш)
Памет: 32GB LPDDR5x-7500 (интегрирана)
Твърд диск: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Дисплей: 33,8 см (13,3") IPS дисплей, с резолюция WQXGA (2560 x 1600), антирефлексно покритие, тънка рамка, 400 нита, 100% sRGB
Графична карта: AMD Radeon 860M Graphics
Аудио: DTS:X® Ultra; Двойни говорители; HP Audio Boost; Poly Studio
Уеб камера: 5MPx IR камера с намаляване на околния шум и два интегрирани микрофона
TPM 2.0: да
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Мрежова и безжична комуникация: Безжична карта Realtek Wi-Fi 6 (2x2) и Bluetooth® 5.4
Интерфейс:
* 1x USB Type-A с преносна скорост 10Gb/s
* 1x USB Type-A с преносна скорост 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x комбо микрофон/слушалки
* 1x HDMI 2.1
Батерия: 3-клетъчна Li-polymer батерия, 43 Wh
Захранване: 65 W захранващ адаптер USB Type-C®
Размери: 29,73 x 21,12 x 1,65 см
Тегло: < 1 кг
Цвят: Glacier Silver
Гаранция: 2 години
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen AI 7 350 (8 ядра, 16 нишки, 2,0/5,0 GHz, 16 MB кеш)
Памет: 32GB LPDDR5x-7500 (интегрирана)
Твърд диск: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Дисплей: 33,8 см (13,3") IPS дисплей, с резолюция WQXGA (2560 x 1600), антирефлексно покритие, тънка рамка, 400 нита, 100% sRGB
Графична карта: AMD Radeon 860M Graphics
Аудио: DTS:X® Ultra; Двойни говорители; HP Audio Boost; Poly Studio
Уеб камера: 5MPx IR камера с намаляване на околния шум и два интегрирани микрофона
TPM 2.0: да
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Мрежова и безжична комуникация: Безжична карта Realtek Wi-Fi 6 (2x2) и Bluetooth® 5.4
Интерфейс:
* 1x USB Type-A с преносна скорост 10Gb/s
* 1x USB Type-A с преносна скорост 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x комбо микрофон/слушалки
* 1x HDMI 2.1
Батерия: 3-клетъчна Li-polymer батерия, 43 Wh
Захранване: 65 W захранващ адаптер USB Type-C®
Размери: 29,73 x 21,12 x 1,65 см
Тегло: < 1 кг
Цвят: Glacier Silver
Гаранция: 2 години
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ















