Описание на продукта HP Omnibook X 14-fe0004nn A48TVEA#ABB Лаптоп, SD-X1E-78-100, 14", 2240x1400, T, 16GB, 512GB, Adreno, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | Qualcomm |
| Typ CPU | ARM |
| Přesný model | SD-X1E-78-100 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1 |
| Počet jader | 12 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ne |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fe0004nn |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2240x1400 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 8448 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Qualcomm Adreno GPU |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,34 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 14,4 |
| Šířka (mm) | 312,9 |
| Hloubka (mm) | 223,5 |
| TCO Certified | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 59 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 45 |
HP Notebook OmniBook X 14-fe0004nn
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Snapdragon X Elite X1E 78 100 (12 ядра, 12 нишки, 1.0/3.4 GHz, 42 MB cache)
Памет: 16GB LPDDR5x-8448
Брой слотове (общо/свободни): (0/0)
Твърд диск: 512 GB SSD PCIe® NVMe® M.2
Четец на карти памет: не
Дисплей: 35,6см (14”) IPS дисплей с резолюция 2,2K (2 240 x 1 400), мултитъч технология, тънка рамка, антирефлексно стъкло Corning® Gorilla® NBT™, функция за намаляване на синята светлина, 300 нита, ниска консумация и 100% sRGB
Графична карта: Интегрирана Qualcomm Adreno GPU
Аудио: Два високоговорителя; HP Audio Boost; Poly Studio
Уеб камера: 5Mpx инфрачервена камера с намаляване на шума и два интегрирани дигитални микрофона
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: да (английска клавиатура)
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: Qualcomm® FastConnect™ 6900 Wi-Fi 6E (2x2) Dual Band Simultaneous (DBS) и Bluetooth® 5.3
Модул WWAN: не
USB конектори:
* 1x USB Type-A с преносна скорост 10 Gbit/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® с преносна скорост 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® с преносна скорост 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
Сигурност
* Фърмуер TPM
* Затвор на камерата за защита на личните данни
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (59 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Цвят: Сребърен
Материал: алуминий
Размери(ШxДxВ): 312,9 x 223,5 x 14,4 мм
Тегло: около 1,34 кг
Гаранция: 2 години
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Snapdragon X Elite X1E 78 100 (12 ядра, 12 нишки, 1.0/3.4 GHz, 42 MB cache)
Памет: 16GB LPDDR5x-8448
Брой слотове (общо/свободни): (0/0)
Твърд диск: 512 GB SSD PCIe® NVMe® M.2
Четец на карти памет: не
Дисплей: 35,6см (14”) IPS дисплей с резолюция 2,2K (2 240 x 1 400), мултитъч технология, тънка рамка, антирефлексно стъкло Corning® Gorilla® NBT™, функция за намаляване на синята светлина, 300 нита, ниска консумация и 100% sRGB
Графична карта: Интегрирана Qualcomm Adreno GPU
Аудио: Два високоговорителя; HP Audio Boost; Poly Studio
Уеб камера: 5Mpx инфрачервена камера с намаляване на шума и два интегрирани дигитални микрофона
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: да (английска клавиатура)
Нумерична клавиатура: не
Четец на пръстови отпечатъци: не
Мрежа: не
Безжична комуникация: Qualcomm® FastConnect™ 6900 Wi-Fi 6E (2x2) Dual Band Simultaneous (DBS) и Bluetooth® 5.3
Модул WWAN: не
USB конектори:
* 1x USB Type-A с преносна скорост 10 Gbit/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® с преносна скорост 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® с преносна скорост 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
Сигурност
* Фърмуер TPM
* Затвор на камерата за защита на личните данни
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (59 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Цвят: Сребърен
Материал: алуминий
Размери(ШxДxВ): 312,9 x 223,5 x 14,4 мм
Тегло: около 1,34 кг
Гаранция: 2 години











