Описание на продукта HP OmniStudio X 32-c1011nc BQ5F5EA#BCM Компютър All-in-one, 31,5", 4K UHD, U7-258V, 32GB, 2TB, Arc Xe, W11P, Сребро, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 2TB |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 280 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| MS Office | Ano |
| Provedení | All-in-one řešení |
| Počet USB portů (celkem) | 6 |
| Typ SSD | M.2 |
| Rozhraní SSD | PCI-Express NVMe |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Počet LAN portů | 1 |
| Klávesnice | Drátová |
| Myš | Drátová |
| USB 2.0 (přední) | 0 ks |
| USB 3.x (přední) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (přední) | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní) | 0 ks |
| USB 3.x (zadní) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní) | 1 ks |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní) | 0 ks |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| mini/micro HDMI (počet) | 0 ks |
| DVI (počet) | 0 ks |
| VGA (počet) | 0 ks |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Barva | Stříbrná |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Модел: HP OmniStudio X All-in-One 32-c1011nc Desktop PC
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 258V (макс. 4,8 GHz с технология Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 кеш, 8 ядра, 8 нишки)
Памет: 32GB памет LPDDR5x-8533 MT/s (интегрирана)
Твърд диск: SSD устройство 2 TB PCIe® NVMe™ M.2
Оптично устройство: Не
Четец на памет карти: Не
Графична карта: Интегрирана Intel Arc 140V
Аудио: Два високоговорителя 5 W; DTS:X® Ultra; Poly Studio
Безжична мрежа: Безжична карта Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) и Bluetooth® 5.4
Дисплей: 31.5" диагонал, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, тристранен микро-край, антирефлексен, 550 нита, 95% DCI-P3
Клавиатура и мишка: Клавиатура и мишка HP 710 USB Meteor сребърна
Камера: 5Mpx инфрачервена камера с времево намаляване на шума и два интегрирани дигитални микрофона
Захранване: 280W захранващ източник 80 Plus с платинена сертификация
Задни портове:
*2x USB Type-A с преносна скорост 10 Gbit/s
*1x конектор за слушалки/микрофон
*1x конектор RJ-45
*1x USB Type-C® с преносна скорост 20 Gb/s (DisplayPort™ 1.4 In/Out)
Странични портове:
*1 порт USB Type-C® със скорост на пренос 10 Gbit/s
*2 порта USB Type-A със скорост на пренос 10 Gbit/s
Видео конектори:
*1x HDMI-out 1.4
*1x HDMI-вход 2.1
Цвят: Метеоритно сребрист
Размери: 714,8 × 200 × 565,5
Тегло: 9,56 кг
Гаранция: 2 години

















