Описание на продукта HP Pavilion Aero 13-bg0002nc A47MZEA#BCM Лаптоп, R7-8840U, 13,3", 2560x1600, 16GB, 1TB SSD, AMD int, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R7-8840U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 13-bg0002nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,3 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 780M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 211,2 |
| Šířka (mm) | 297,3 |
| Hloubka (mm) | 17,4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Модел: HP Pavilion Aero 13-bg0002nc
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen 7 8840U (8 ядра, 16 нишки, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
Памет: 16 GB LPDDR5x-6400 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 33,8cm (13,3”) IPS дисплей с резолюция WQXGA (2 560 x 1 600), тънка рамка, антирефлексно покритие, 400 нита и 100% sRGB
Графична карта: Интегрирана AMD Radeon 780M Graphics
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP Wide Vision 5MP IR
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 2x USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 5 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на карти памет: Не
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (43 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Sky Blue
Размери: 29,73 x 21,12 x 1,74 cm
Тегло: < 1 kg
Гаранция:36 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: AMD Ryzen 7 8840U (8 ядра, 16 нишки, 3.3/5.1 GHz, 16 MB cache)
Памет: 16 GB LPDDR5x-6400 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 33,8cm (13,3”) IPS дисплей с резолюция WQXGA (2 560 x 1 600), тънка рамка, антирефлексно покритие, 400 нита и 100% sRGB
Графична карта: Интегрирана AMD Radeon 780M Graphics
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветка на клавиатурата: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP Wide Vision 5MP IR
Четец на пръстови отпечатъци: Не
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* MediaTek Wi-Fi 6E MT7922 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 2x USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s
* 1x USB Type-A с скорост на предаване на сигнала 5 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на карти памет: Не
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (43 Wh)
Захранване: 65W захранващ адаптер USB Type-C®
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Sky Blue
Размери: 29,73 x 21,12 x 1,74 cm
Тегло: < 1 kg
Гаранция:36 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz















