Описание на продукта HP Pavilion x360 14-ek1013nc A47NBEA#BCM Лаптоп, i7-1355U, 14", FHD, T, 16GB, 1TB SSD, UHD, W11H, Pink, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 14-ek1013nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Růžová |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,51 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 210 |
| Šířka (mm) | 322 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Модел: HP Pavilion x360 14-ek1013nc
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core i7-1355U (10 ядра - 2P + 8E, 12 нишки, P-core 1,7/5,0 GHz, E-core 1,2/3,7 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 35,6см (14”) IPS дисплей с FHD резолюция (1920 x 1080), многоточкова технология, безрамково стъкло, тънка рамка, 250 нита, ниска консумация и 45% NTSC
Графична карта: Интегрирана Intel Iris (в режим Intel UHD)
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветена клавиатура: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP True Vision 5MP
Четец на пръстови отпечатъци: Да
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A с скорост на пренос на сигнал 5 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на карти памет: micro SD card reader
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (43 Wh)
Захранване: 65 W AC power adapter
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Pale Golden Rose
Размери: 32,2 x 21 x 1,99 cm
Тегло: < 1,51 kg
Гаранция:24 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ
Операционна система: Windows 11 Home
Процесор: Intel Core i7-1355U (10 ядра - 2P + 8E, 12 нишки, P-core 1,7/5,0 GHz, E-core 1,2/3,7 GHz, 12 MB кеш)
Памет: 16 GB DDR4-3200 MHz RAM (вградена)
Брой слотове (общо / свободни): 0/0
Максимален размер: 16 GB
Твърд диск: 1 TB диск PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Оптично устройство: Не
Дисплей: 35,6см (14”) IPS дисплей с FHD резолюция (1920 x 1080), многоточкова технология, безрамково стъкло, тънка рамка, 250 нита, ниска консумация и 45% NTSC
Графична карта: Интегрирана Intel Iris (в режим Intel UHD)
Устройство за позициониране: HP Imagepad
Подсветена клавиатура: Да
Нумерична клавиатура: Не
Уеб камера: HP True Vision 5MP
Четец на пръстови отпечатъци: Да
Мрежа: не съдържа LAN конектор
Безжична комуникация:
* Realtek Wi-Fi 6 (2x2)
* Bluetooth 5.3
USB:
* 1x USB Type-C® с скорост на предаване на сигнала 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2x USB Type-A с скорост на пренос на сигнал 5 Gb/s
Допълнителни конектори:
* 1x конектор за слушалки/микрофон
* 1x HDMI 2.1
Четец на карти памет: micro SD card reader
Батерия: 3-клетъчна Li-ion полимерна (43 Wh)
Захранване: 65 W AC power adapter
Шаси: Рециклирани метали и пластмаси
Цвят: Pale Golden Rose
Размери: 32,2 x 21 x 1,99 cm
Тегло: < 1,51 kg
Гаранция:24 месеца
За правилна съвместимост на Care Pack, използвайте HP портала
https://cpc2.ext.hp.com/?страни=CZ















