Описание на продукта HP Series 7 Pro 727pk 8J9G2AA#ABB Монитор, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Blck-Slvr, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 540,5 x 225,2 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,5 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025030123 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Funkce Daisy Chain | Ano |
| Barva | Černá |
27“ монитор HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 - 727pk
Създавайте вдъхновяващи произведения в реалистични цветове. 27" монитор HP с 4K резолюция и интерфейс Thunderbolt 4 ще помогне да осветите вашите идеи в напълно калибрирана палитра от великолепни цветове. Този невероятно мощен монитор ще ви помогне да се справите дори с най-взискателните задачи за многозадачност.
Тип екран: IPS Black
Подсветка: Осветен ръб
Диагонал: 68,6 см (27")
Резолюция: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Разстояние между точките [mm]: 0,15
Честота на опресняване [Hz]: 60 Hz
Съотношение на страните: 16:9
Повърхност на дисплея: Антирефлексен филтър
Яркост [cd/m2]: 400
Контраст: 2 000:1
Време за реакция [ms]: 5ms GtG (с функция Overdrive)
Ъгли на гледане (Хоризонтал/Вертикал): 178°/178°
Брой цветове: Поддръжка до 1,07 милиарда цветове
Конектори:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps скорост на сигнализация (1 зареждане със 7.5 W)
*USB Type-C® видео вход: 1 Thunderbolt™ 4 с USB Type-C® 40Gbps скорост на сигнализация (до 100 W USB захранване, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out за Daisy chain (15 W зареждане)
*USB Type-C® данни: 1 USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация нагоре (До 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (15 W зареждане)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Да, DisplayPort™, HDMI и Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Захранване: 100–240 V AC 50/60 Hz, Вътрешно
Консумация [W]: 26
Клас на енергийна ефективност: F
Монтаж на стена: 100 x 100 mm (включително държач)
Накланяне на монитора: Регулиране на височина/наклон/завъртане/обръщане
Цвят: Черен; Сребърен
Размери (със стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Размери (без стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 354 x 74,5
Тегло [kg]: 6,5 kg (със стойка)
Съдържание на опаковката: Монитор; Кабел Thunderbolt™; Кабел DisplayPort™; Кабел HDMI; Гаранционен лист; Бързо ръководство за настройка; 1x кабел USB Type-C® към Type-A; Захранващ кабел; Доклад за калибриране на цветовете; Монтажен адаптер VESA
Гаранция: 36 мес.
Създавайте вдъхновяващи произведения в реалистични цветове. 27" монитор HP с 4K резолюция и интерфейс Thunderbolt 4 ще помогне да осветите вашите идеи в напълно калибрирана палитра от великолепни цветове. Този невероятно мощен монитор ще ви помогне да се справите дори с най-взискателните задачи за многозадачност.
Тип екран: IPS Black
Подсветка: Осветен ръб
Диагонал: 68,6 см (27")
Резолюция: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Разстояние между точките [mm]: 0,15
Честота на опресняване [Hz]: 60 Hz
Съотношение на страните: 16:9
Повърхност на дисплея: Антирефлексен филтър
Яркост [cd/m2]: 400
Контраст: 2 000:1
Време за реакция [ms]: 5ms GtG (с функция Overdrive)
Ъгли на гледане (Хоризонтал/Вертикал): 178°/178°
Брой цветове: Поддръжка до 1,07 милиарда цветове
Конектори:
*USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps скорост на сигнализация (1 зареждане със 7.5 W)
*USB Type-C® видео вход: 1 Thunderbolt™ 4 с USB Type-C® 40Gbps скорост на сигнализация (до 100 W USB захранване, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out за Daisy chain (15 W зареждане)
*USB Type-C® данни: 1 USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация нагоре (До 15W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® 10Gbps скорост на сигнализация (15 W зареждане)
*Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
*DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
*DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
*HDCP: Да, DisplayPort™, HDMI и Thunderbolt™
*HDMI: 1 HDMI 2.0
Захранване: 100–240 V AC 50/60 Hz, Вътрешно
Консумация [W]: 26
Клас на енергийна ефективност: F
Монтаж на стена: 100 x 100 mm (включително държач)
Накланяне на монитора: Регулиране на височина/наклон/завъртане/обръщане
Цвят: Черен; Сребърен
Размери (със стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Размери (без стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 354 x 74,5
Тегло [kg]: 6,5 kg (със стойка)
Съдържание на опаковката: Монитор; Кабел Thunderbolt™; Кабел DisplayPort™; Кабел HDMI; Гаранционен лист; Бързо ръководство за настройка; 1x кабел USB Type-C® към Type-A; Захранващ кабел; Доклад за калибриране на цветовете; Монтажен адаптер VESA
Гаранция: 36 мес.











