Описание на продукта HP Series 7 Pro 727pm 8K135AA#ABB Монитор, 27", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 27 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,15 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 2 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Možnost kalibrace | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 2 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 613,4 x 225,2 x 540,5 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Spotřeba energie (W) | 26 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 7 |
| Celkový výkon [W] | 12 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | D1025010103 |
| HDR | HDR |
| Výkon Power Delivery (W) | 100 |
| Barva | Černá |
27“ конференционен монитор HP Series 7 Pro 4K - 727pm
27" конференционен монитор HP с 4K резолюция и AI функции ще ви помогне лесно да направите страхотно впечатление. Интелигентните конференции винаги са гаранция за продуктивно и качествено сътрудничество. Освен това, проектирано на завладяващ дисплей с мощен интерфейс Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Време за реакция
Тип на екрана: IPS Black
Диагонал [инчове]: 27
Резолюция: 4K UHD (3840 x 2160)
Разстояние между точките [mm]: 0,15
Честота на опресняване [Hz]: 60
Съотношение на страните: 16:9
Яркост [cd/m2]: 400
Контраст: 2000:1
Време за реакция [ms]: 5
Цветове на дисплея: 1,07 млрд.
Ъгли на наблюдение (Хоризонтал/Вертикал): 178/178
Високоговорители: 4 x 3W
Микрофон: Да (два микрофона с функция за потискане на шума DNN)
Камера: Да, 5 Mpx HDR
Конектори:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x изход DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® с скорост на предаване 10 Gb/s (USB Power Delivery до 15 W); 1x USB Type-C® с скорост на предаване 10 Gbit/s (зарядна мощност 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 с интерфейс USB Type-C® с скорост на предаване 40 Gbit/s (USB Power Delivery с мощност до 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x изходен порт Thunderbolt™ за верижно свързване (зарядна мощност 15 W)
*5x USB Type-A с преносна скорост 10 Gbit/s (1x зареждане 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Да, DisplayPort™, HDMI и Thunderbolt
Захранване: Вътрешно, 100–240 V AC 50/60 Hz
Консумация [W]: 26
Режим на готовност [W]: 0,5
Монтаж на стена: 100 x 100mm
Накланяне на монитора: Височина 150mm, Наклон -5 до +20°, Завъртане +45°, Въртяща точка +-90°
Размери (със стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Тегло [kg]: 7
Съдържание на опаковката: Монитор; Кабел Thunderbolt™; Кабел DisplayPort™; Кабел HDMI; Гаранционен лист; Захранващ кабел; Бързо ръководство за настройка; 1x кабел USB Type-C® към Type-A; Доклад за калибриране на цветовете; Монтажен адаптер VESA
Гаранция: 3 години
27" конференционен монитор HP с 4K резолюция и AI функции ще ви помогне лесно да направите страхотно впечатление. Интелигентните конференции винаги са гаранция за продуктивно и качествено сътрудничество. Освен това, проектирано на завладяващ дисплей с мощен интерфейс Thunderbolt
*HP Eye Ease
*4K
*IPS
*5ms Време за реакция
Тип на екрана: IPS Black
Диагонал [инчове]: 27
Резолюция: 4K UHD (3840 x 2160)
Разстояние между точките [mm]: 0,15
Честота на опресняване [Hz]: 60
Съотношение на страните: 16:9
Яркост [cd/m2]: 400
Контраст: 2000:1
Време за реакция [ms]: 5
Цветове на дисплея: 1,07 млрд.
Ъгли на наблюдение (Хоризонтал/Вертикал): 178/178
Високоговорители: 4 x 3W
Микрофон: Да (два микрофона с функция за потискане на шума DNN)
Камера: Да, 5 Mpx HDR
Конектори:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort™ 1.4
*1x изход DisplayPort™ 1.4
*1x USB Type-C® с скорост на предаване 10 Gb/s (USB Power Delivery до 15 W); 1x USB Type-C® с скорост на предаване 10 Gbit/s (зарядна мощност 15 W)
*1x Thunderbolt™ 4 с интерфейс USB Type-C® с скорост на предаване 40 Gbit/s (USB Power Delivery с мощност до 100 W, DisplayPort™ 1.4); 1x изходен порт Thunderbolt™ за верижно свързване (зарядна мощност 15 W)
*5x USB Type-A с преносна скорост 10 Gbit/s (1x зареждане 7,5 W)
*1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
HDCP: Да, DisplayPort™, HDMI и Thunderbolt
Захранване: Вътрешно, 100–240 V AC 50/60 Hz
Консумация [W]: 26
Режим на готовност [W]: 0,5
Монтаж на стена: 100 x 100mm
Накланяне на монитора: Височина 150mm, Наклон -5 до +20°, Завъртане +45°, Въртяща точка +-90°
Размери (със стойка, ШxВxД mm): 613,4 x 225,2 x 540,5
Тегло [kg]: 7
Съдържание на опаковката: Монитор; Кабел Thunderbolt™; Кабел DisplayPort™; Кабел HDMI; Гаранционен лист; Захранващ кабел; Бързо ръководство за настройка; 1x кабел USB Type-C® към Type-A; Доклад за калибриране на цветовете; Монтажен адаптер VESA
Гаранция: 3 години











