Описание на продукта HP ZB X 16 G1i B30KPES#BCM Лаптоп, U7-255H, 32GB, 1TB, PRO500, W11P, 13TPS
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-255H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Model notebooku | G1i |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA RTX PRO 500 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,04 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Záruka notebooku | 5R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 22,9 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 251 |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 83 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
HP ZBook X 16" G1i
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 7 255H (16C/16T, до 5.1GHz,13TOPS)
Памет: 32GB (2×16GB) DDR5
Брой слотове (общо/свободни): 2 / 0
Твърд диск: 1TB PCIe 4.0 SSD
Четец на карти памет: Да
Дисплей: 16" WUXGA (1920x1200)300n дисплей
Графична карта: NVIDIA RTX PRO 500 6GB Blackwell
Уеб камера: IR Камера
Устройство за позициониране: TouchPad
Нумерична клавиатура: Да
Четец на пръстови отпечатъци: Да
Безжична комуникация: Wi-Fi 7+BT5.4
Портове от лявата страна:
* 1x RJ45 Ethernet порт
* 1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps скорост на сигнализация
*Четец на SD карти
Портове от дясната страна:
*2x Thunderbolt™ 4 с USB4 Type-C® 40Gbps скорост на сигнализация (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
*1x HDMI 2.1 порт (кабелът не е включен)
*1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps скорост на сигнализация
*Комбо жак за аудио
Батерия: 83Wh
Размери: 359.40 мм (Ш) x 251 мм (Д) x (В) 22.9 мм (HR)
Тегло: От 2,04 кг
Гаранция: 5 години на място



















