Описание на продукта HP ZBook 16 G11 8T0Q0EA#BCM Лаптоп, R7-8845HS, 16", WUXGA, 32GB, 1TB SSD, RTX1000Ada, W11P, Silver, 4RNBD
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R7-8845HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,8 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 150 |
| Napájecí konektor | Round Tip |
| Model notebooku | 16 G11 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA RTX 1000 Ada 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník a kov |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,04 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 4R NBD |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 22,9 |
| TCO Certified | Ano |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 83 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | 16 |
HP ZBook Power 16 G11
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 7 8845HS (8 ядра, 16 нишки, 3,8/5,1 GHz, 16 MB кеш)
Памет: 32GB DDR5-5600 (2× 16GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2 слота SODIMM (2/0)
Максимален размер: 64GB
Твърд диск: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 2280 NVMe TLC
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: SD card reader
Дисплей: 40,6cm (16”) IPS дисплей с резолюция WUXGA (1 920 x 1 200), антирефлексно покритие, 400 нита и 100% sRGB
Графична карта:
* самостоятелна графична карта NVIDIA RTX 1000 ADA (6GB отделена памет)
Аудио: два стерео високоговорителя Bang & Olufsen, вграден микрофон
Уеб камера: IR 5MP
Устройство за позициониране: Touchpad
Подсветена клавиатура: да
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на чип карти: да
Мрежа: не
Безжична комуникация:
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2)
Bluetooth® 5.3
USB портове:
* 2x SuperSpeed USB Type-A (скорост на предаване на сигнала 5Gb/s, 1x зареждане)
* 2x Thunderbolt™ 4* с USB4 Type-C (скорост на предаване на сигнала 40 Gb/s, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Други:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5 мм)
* 1x нано слот за предпазен заключващ механизъм
* 1x четец за Smart Card карти
Поддръжка на TPM 2.0: да
Батерия: 6-клетъчна ли-полимерна батерия (83 Wh)
Издръжливост на батерията: 11 часа и 15 минути
Захранване: адаптер 150 W Slim Smart adapter
Цвят: сребърен
Размери: 35,94 x 25,1 x 2,29 см
Тегло: 2,04 кг
TCO Certified: Да
Гаранция: 4 години NBD
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 7 8845HS (8 ядра, 16 нишки, 3,8/5,1 GHz, 16 MB кеш)
Памет: 32GB DDR5-5600 (2× 16GB)
Брой слотове (общо/свободни): 2 слота SODIMM (2/0)
Максимален размер: 64GB
Твърд диск: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 2280 NVMe TLC
Оптично устройство: не
Четец на памет карти: SD card reader
Дисплей: 40,6cm (16”) IPS дисплей с резолюция WUXGA (1 920 x 1 200), антирефлексно покритие, 400 нита и 100% sRGB
Графична карта:
* самостоятелна графична карта NVIDIA RTX 1000 ADA (6GB отделена памет)
Аудио: два стерео високоговорителя Bang & Olufsen, вграден микрофон
Уеб камера: IR 5MP
Устройство за позициониране: Touchpad
Подсветена клавиатура: да
Нумерична клавиатура: да
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на чип карти: да
Мрежа: не
Безжична комуникация:
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2)
Bluetooth® 5.3
USB портове:
* 2x SuperSpeed USB Type-A (скорост на предаване на сигнала 5Gb/s, 1x зареждане)
* 2x Thunderbolt™ 4* с USB4 Type-C (скорост на предаване на сигнала 40 Gb/s, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Други:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x комбиниран жак за слушалки/микрофон (3,5 мм)
* 1x нано слот за предпазен заключващ механизъм
* 1x четец за Smart Card карти
Поддръжка на TPM 2.0: да
Батерия: 6-клетъчна ли-полимерна батерия (83 Wh)
Издръжливост на батерията: 11 часа и 15 минути
Захранване: адаптер 150 W Slim Smart adapter
Цвят: сребърен
Размери: 35,94 x 25,1 x 2,29 см
Тегло: 2,04 кг
TCO Certified: Да
Гаранция: 4 години NBD
Всичко за процесорите на AMD тук: https://amd.atcomp.cz











