ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Точност на диаметъра | 1.75 мм ± 0.03 mm, 2.85 мм ± 0.05 мм |
| Температура на екструзия | 200°C - 220°C |
| Нетно тегло на материала | 350 г |
| Цвят | бял |
| Дължина на нишката | 2.85 мм - 48 м |
| Скорост на топене (210 °C, 21.2N) | 7.5 g/10мин |
| Плътност | 1.14 g/cm3 |
| Температура на топене | 176 °C |
| Температура на стъклен преход | 68 °C |
| Точка на омекване по Вискат | 92 °C |
| Модул на огъване | 2900 MPa |
| Якост на огъване | 71 MPa |
| Якост на опън | 45 MPa |
| Удължение при опън | 9.0% |