Описание на продукта Verbatim Essentials, GaN nabíječka do sítě USB-A QC 3.0, 2 USB-C PD 3.0, černá, 65W, vyměnitelné vidlice EU/UK/US/AUS
| Výška | 11.2 cm |
| Šířka | 8.0 cm |
| Hloubka | 4.3 cm |

Подробности за продукта
Технология GaN (галиев нитрид) за по-висока ефективност и компактни размери
Зарежда до 3 устройства едновременно
2× порт USB-C Power Delivery (PD 3.0)
1× порт USB-A Quick Charge (QC 3.0)
Поддържа Power Delivery (PD), програмируем източник на захранване (PPS) и Quick Charge 3.0
Осигурява до 65 W обща мощност - идеална за лаптопи, смартфони, таблети
Интелигентно разпределение на енергията според свързаните устройства
Вградени функции за безопасност: защита срещу свръхток, пренапрежение, късо съединение и прегряване
Лек и удобен за пътуване дизайн
Универсален вход 100-240 V - идеален за дома, офиса или пътуване
Компактно и мощно зареждане с ефективност GaN
Зареждайте по-умно и по-бързо с зарядното устройство Verbatim Essentials 65W GaN - елегантно, високопроизводително решение за зареждане с технология GaN и поддръжка на едновременно зареждане на множество устройства.
Технологията на галиев нитрид (GaN) променя начина на зареждане. Благодарение на замяната на традиционния силиций с технологията GaN, това зарядно устройство работи по-ефективно, произвежда по-малко топлина и позволява значително по-малки размери - всичко това при запазване на висока производителност.
Едно зарядно за всички устройства
Зарядното Essentials 65W GaN е благодарение на двата порта USB-C PD 3.0 и един USB-A QC 3 порт.0 истински мултитаскър. Независимо дали захранвате лаптоп, телефон, таблет или друго устройство с USB интерфейс, това зарядно устройство интелигентно и безопасно разпределя енергията и позволява зареждането на три устройства едновременно.
Това е перфектната комбинация от преносимост и производителност, която осигурява бързо и надеждно зареждане без големите размери на традиционните зарядни устройства.
Безопасно, ефективно и готово за пътуване
Вашето устройство е в безопасни ръце. Зарядното устройство Essentials GaN съдържа четири усъвършенствани защитни системи, които предпазват от свръхток, пренапрежение, късо съединение и прегряване. Нейният компактен и лек дизайн в комбинация с широкия диапазон на входното напрежение (100-240 V) я прави идеален спътник за пътувания - независимо дали става въпрос за служебни пътувания или за ежедневното пътуване до работа. Никакво жонглиране с зарядни устройства - едно компактно устройство се справя с всичко.
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 100–240 V~, 50/60 Hz, макс. 1,3 A |
| Обща мощност | до 65 W |
| USB-C PD 3.0 порта | 2× USB-C (до 65 W всеки) |
| USB-A QC 3.0 порт | 1× USB-A (до 18 W) |
| Изход USB-C1/C2 (PPS) | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A (макс. 65 W); PPS: 5V–20V/3A |
| Изход USB-A QC 3.0 | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (макс. 18 W) |
| Работна температура | 0 °C до 35 °C |
| Температура на съхранение | 0 °C до 35 °C |
| Работна влажност | 10 % (0 °C) до 85 % (35 °C) RH |
| Материал | Пластмасов корпус: PC + ABS + огнеустойчив материал |
| Размери (Д × Ш × В) | 8,95 × 4,4 × 3,1 см |
| Тегло | 92 г (0,092 кг) |
| Защити за безопасност | Защита от късо съединение, пренапрежение, надток, прегряване |
Съвместими устройства USB-C или USB-A
За постигане на най-добри резултати използвайте с устройства, поддържащи USB PD или QC 3.0
USB зарядно устройство (черно)
Бързо ръководство за употреба













