Zebra 05319BK11045 TTR лента черно 110mm x 450m восък
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:в наличност
В наличност:по-малко от 5 бр
Нашият код: i624_tt0294
Параметри
Материал TTR:
Смола
Диаметър на кухината:
25,4 мм (1")
Дължина на фолиото TTR (м):
450 m
110 mm