Описание на продукта ASUS ExpertBook B5 B5404CVA B5404CVA-Q50183X Лаптоп, i7-1355U, 14", WUXGA, 32GB, 1TB SSD, Iris Xe, W11P, Black, 3RNBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B5404CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hořčík a hliník |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,34 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 3R OSS (NBD) |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 226,8 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924040445 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Модел: ASUS ExpertBook B5 (B5404)
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, up to 5GHz, 10 cores)
Памет: 32GB DDR5 SO-DIMM
Брой слотове (общо / свободни): 2/1
Твърд диск: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: не
Оптично устройство: не
Дисплей: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits антирефлексен
Стилус: не
Графична карта: Intel Iris Xe Graphics
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Уеб камера: 1080p FHD IR с поддръжка на Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на SmartCard: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, съвместим с USB4, поддържа дисплей / захранване
Други конектори:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Smart card reader
Четец на памет карти: не
Батерия: 63 Wh, 3 клетки Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC Adapter
Шаси: алуминий + Mg-Al
Цвят: Star Black
Размери: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm
Тегло: 1,34 кг
TCO Certified: да
Гаранция: 3 години
Тригодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.
Операционна система: Windows 11 Pro
Процесор: Intel Core i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, up to 5GHz, 10 cores)
Памет: 32GB DDR5 SO-DIMM
Брой слотове (общо / свободни): 2/1
Твърд диск: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Свободни слотове за твърд диск: не
Оптично устройство: не
Дисплей: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits антирефлексен
Стилус: не
Графична карта: Intel Iris Xe Graphics
Устройство за позициониране: TouchPad
Подсветка на клавиатурата: да
Нумерична клавиатура: не
Уеб камера: 1080p FHD IR с поддръжка на Windows Hello
Четец на пръстови отпечатъци: да
Четец на SmartCard: да
Мрежа: Gigabit Ethernet
Безжична комуникация: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Двулентов) 2*2 + Bluetooth 5.3 Безжична карта
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, съвместим с USB4, поддържа дисплей / захранване
Други конектори:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Smart card reader
Четец на памет карти: не
Батерия: 63 Wh, 3 клетки Li-ion
Захранване: TYPE-C, 65W AC Adapter
Шаси: алуминий + Mg-Al
Цвят: Star Black
Размери: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm
Тегло: 1,34 кг
TCO Certified: да
Гаранция: 3 години
Тригодишна премиум гаранция ASUS Pick-up and Return за юридически и физически лица БЕЗПЛАТНО.
Подробности можете да намерите тук: https://www.асус.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Страници на производителя: https://www.асус.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/
Офертата за съвместими разширения към стандартната гаранция можете да намерите в свързаните продукти.











