Мултифункционални цветни устройства формат A4 за гладък и бърз печат, проектирани за лесна употреба в по-малки работни пространства.
Създавайте висококачествени изходи благодарение на тонерите с широка гама от цветове и постигайте ясни, живи отпечатъци с отлично възпроизвеждане на светли и тъмни тонове.
Благодарение на интуитивния потребителски интерфейс лесно изпълнявайте редица задачи за печат и сканиране.
Бързо ще стигнете до съответните части на онлайн ръководството чрез QR код. Спестете време с функцията Master set up, която автоматично изтегля и инсталира софтуера.Навигаторът за настройки на сигурността ще препоръча подходящи мерки за сигурност за защита срещу изтичане на данни и кибер заплахи.
Подкрепете своите устойчиви усилия, като използвате устройства, които използват рециклирана пластмаса и картонени опаковки за тонер касети.
Увеличете сътрудничеството и продуктивността с бърз печат и сканиране. Сканирайте без проблеми и документи с малък формат, като чекове или касови бележки.
| ОСНОВНО УСТРОЙСТВО | |
|---|---|
| Тип устройство | Цветно лазерно мултифункционално устройство |
| Налични функции | Печат, Копиране, Сканиране, Факс |
| ПРИНТЕР | |
| Скорост на печат | Едностранно: до 33 стр./мин (A4), до 60 стр./min (A5 пейзаж); Двустранно: до 29.5 бр./min (A4) |
| Метод на печатане | Цветен лазерен лъчев печат |
| Резолюция на печат | До 1200 x 1200 dpi |
| Време за загряване | Приблизително 14 s или по-малко след включване |
| Езици на принтера | MF752Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6; MF754Cdw II: UFRII, PCL 5c2, PCL6, Adobe® PostScript3 |
| Шрифтове | MF752Cdw II: 45 PCL шрифта; MF754Cdw II: 45 PCL шрифта, 136 PostScript шрифта |
| Марджини на печат | 5 mm горе/долу/ляво/дясно; 10 mm (пликове) |
| Режим за икономия на тонер | Да |
| Разширени функции | Secure Print, Шифрован Secure Print, Печат от USB (JPEG/TIFF/PDF), Печат от облак (Dropbox, Google Drive, OneDrive), Microsoft Universal Print, iOS AirPrint, Canon PRINT app, Android Mopria, Canon Print Service Plug-in, IPP Everywhere |
| КОПИРНА МАШИНА | |
| Скорост на копиране | Едностранно (A4): до 33 стр./мин; Двустранно (A4): до 29 стр./min |
| Първо копие (FCOT) | ADF (A4): Цветно около 8,8 с / Моно около 7,6 с; Печат (A4): Цветно около 9,4 с / Моно около 8,3 s |
| Разделителна способност на копието | До 600 x 600 dpi |
| Режими на копиране | Текст/Фотография/Карта (по подразбиране), Печатно изображение, Text |
| Двустранно копиране | Автоматично (2›2) |
| Многократно копиране | До 999 копия |
| Увеличение/Намаляване | 25–400 % (по 1 %) |
| Допълнителни функции | Предварително зададени съотношения, Плътност, Тип оригинал, Двустранен оригинал, Сортиране, N на 1, Острота, Изтриване на ръбовете, Копие на ID, Копие на паспорт, Цветови режим, Резервирано копие |
| СКЕНЕР | |
| Тип | Цветен |
| Резолюция | Оптична до 600 x 600 dpi; Разширена до 9600 x 9600 dpi |
| Скорост на сканиране | 50 ipm моно / 40 ipm цвят (300x300 dpi); 100 ipm моно / 80 ipm цвят (двустранно 300x300 dpi); 40 ipm моно / 20 ipm цвят (300x600 dpi); 80 ipm моно / 40 ipm цвят (двустранно 300x600 dpi) |
| Дълбочина на цветовете | 24 бит (вход/изход) |
| Сиви тонове | 256 нива |
| Съвместимост | TWAIN, WIA, ICA |
| Макс. ширина на сканиране | 216 mm |
| Сканиране до | Имейл, PC, USB, FTP, Облак (TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF/PDF/A-1b, PNG) |
| iFAX | MF754Cdw II: ITU-T.37 |
| ФАКС (MF754Cdw II) | |
| Скорост на модема | 33.6 kbps (около 3 с/страница) |
| Режими на приемане | Само факс, Факс/Тел Авто, Отговор, Ръчно |
| Резолюция на факса | Стандарт: 200x100 dpi; Добро: 200x200 dpi; Супер добро: 200x400 dpi; Ултра добро: 400x400 dpi |
| Памет на факса | До 512 страници |
| Бързо набиране | До 281 |
| Групово обаждане | Макс. 299 |
| Масово изпращане | Макс. 310 |
| Резервна памет | Постоянна (флаш) |
| Двустранен факс | Изпращане и получаване |
| Допълнителни функции | Идентификация на подателя (TTI), Директно изпращане, Преглед, TX отчет |
| ОБРАБОТКА НА МЕДИИ | |
| Тип скенер | Стъкло, двустранен ADF (еднопроходен) |
| Вход за хартия (стандартен) | 250 + 50 + 50 листа |
| Вход за хартия (опционално) | 550 листа |
| Макс. капацитет на входа | 850 листа |
| Изход на хартия | 150 листа |
| Типове медии | Обикновена, Рециклирана, Дебела, Тънка, Цветна, Покрита, Перфорирана, Етикети, Картички, Пликове |
| Размери на медии | Касета, Подавател, ADF – A4, A5, A6, B5, Legal, Letter, други (виж оригинала) |
| Грамаж | Касета: 60–163 г/м2 (до 200 г/м2 покрита); Многофункционален: 60–176 г/м2 (до 200 г/м2 покрита); ADF: 50–105 г/м2 |
| Двустранен печат | Автоматичен (A4, A5, B5, Legal, Letter и т.н., 60–200 g/m2) |
| ИНТЕРФЕЙС И СОФТУЕР | |
| Интерфейс | USB 2.0, Ethernet 10/100/1000, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Съвместимост на ОС | Windows 11/10/Server 2025/2022/2019/2016, MacOS 10.15+, Linux |
| Мрежови протоколи | TCP/IP, LPD, IPP, SMB, SMTP/POP3, SNMP, TLS1.3, IPSec, IEEE802.1X, WPA2/WPA3 |
| Софтуер | MF Scan Utility, RUI, ID Management, Toner Status Tool, iW EMC, eMaintenance, Библиотека с приложения |
| ОБЩИ | |
| Процесор | 1200 MHz |
| Памет | 1 GB |
| Съхранение | 4 GB |
| Контролен панел | 12,7 cm цветен сензорен LCD |
| Размери (ШxДxВ) | 425 x 461 x 430 mm |
| Инсталационно пространство | 625 x 1117 x 990 mm |
| Тегло | MF752Cdw II: ок. 23,3 kg; MF754Cdw II: ок. 23,6 kg |
| Среда | Температура 10–30 oC, Влажност 20–80 % RH |
| Източник на захранване | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Консумация | Макс. 1380 W; Активен печат 700 W; Режим на готовност 24 W; Спящ режим 1 W; TEC 0,30 kWh/седмица |
| Шум | Печат: 50–51 dB; Режим на готовност: 29 dB |
| КОНСУМАТИВИ | |
| Касета 069 Черна | 2100 страници |
| Касета 069H Черна | 7600 страници |
| Касета 069 Циан | 1900 страници |
| Касета 069H Циан | 5500 страници |
| Касета 069 Магента | 1900 страници |
| Касета 069H Магента | 5500 страници |
| Касета 069 Жълта | 1900 страници |
| Касета 069H Жълта | 5500 страници |
| АКСЕСОАРИ | |
| Опционални подавачи | PF-K1 (550 листа) |
| Телефонен комплект | TEL 6 (слушалка с дълъг кабел) |