Висококачественият мултифункционален принтер от серията PIXMA TS8750 е достатъчно удобен за потребителя, за да може да бъде използван от цялото семейство. Благодарение на системата от шест отделни мастила, той се отличава при печат на документи и снимки с ярки цветове.
Лесна употреба благодарение на по-опростено меню
Благодарение на големия накланящ се екран с диагонал 4,3 инча и простия, персонализируем сензорен интерфейс Switch UI, който улеснява достъпа до функциите и настройките, използването на принтера от серията PIXMA TS8750 е по-лесно от всякога.
Лесен печат без необходимост от използване на компютър
Печатайте снимки и документи безжично от мобилно устройство с помощта на актуализацията на приложението Canon PRINT. Настройте бързо връзка с Wi-Fi мрежа, използвайки информацията, която вече имате на устройството (само за iOS), или се свържете директно чрез сканиране на QR код с помощта на смартфони с Android и iOS.
Бързи и висококачествени разпечатки за работа и забавление
С помощта на система от шест отделни мастила ще отпечатате бързо ясни документи (15 стр./мин черно-бяло, 10 обр./мин в цвят) и великолепни снимки в ярки цветове (безгранични снимки 4 × 6" за 13 секунди).
Проектиран за вашия начин на живот
Максимизирайте пространството си с дискретния и компактен първокласен дизайн на принтерите от серията PIXMA TS8750, които се вписват в интериора на всеки дом. Предлага се в бял и черен цвят.
Повече начини за повишаване на продуктивността
Печатайте върху различни видове медии благодарение на двата начина за подаване на хартия, създавайте отпечатъци на компактдискове с помощта на многофункционалната тава и спестявайте пари с автоматичен двустранен печат.

| ОБЩИ СПЕЦИФИКАЦИИ | |
|---|---|
| Функции | Wi-Fi, печат, копиране, сканиране, свързване с облака |
| СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРИНТЕРА | |
| Резолюция на печат | До 4 800 × 1 200 dpi |
| Технология на печат | 6 отделни резервоара за мастило (PGBK, BK, C, M, Y, GY) 6 отделни резервоара за мастило (PGBK, BK, C, M, Y, GY) Мастила система ChromaLife100 |
| Скорост на черно-бял печат | Прибл. 15,0 об./min |
| Скорост на цветен печат | Около 10,0 обр./min |
| Скорост на печат на снимки | Безграничен печат 10 × 15 см: прибл. 13 секунди |
| Печат без полета | A4, B5, LTR, 4" × 6", 5" × 7", 8" × 10", пощенска картичка (91 × 55 мм) квадратна (89 × 89 мм), квадратен (127 × 127 мм) |
| Двустранен печат | Автоматичен двустранен печат (A4, A5, B5, LTR – обикновена хартия) |
| Печат върху дискове | Да |
| КАСЕТИ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ | |
| Стандартни мастилени касети | 6 отделни резервоара за мастило PGI-530PGBK (пигментно черно) CLI-531BK (черно) CLI-531C (циан) CLI-531M (пурпурно) CLI-531Y (жълто) CLI-531GY (сиво) |
| Производителност на касетата (обикновена хартия) | Цветен печат на документи формат A4 Пигментно черно: 400 страници Циан: 515 страници Пурпурно: 475 страници Жълто: 515 страници |
| Производителност на касетата (печат на снимки) | Снимки 10 × 15 см Черно: 656 страници Циан: 191 страници Пурпурно: 242 страници Жълто: 191 страници Сиво: 324 страници |
| ПОДДЪРЖАНИ ХАРТИИ | |
| Типове хартия | Обикновена хартия (64 g/m2 – 105 g/m2), Хартия с висока резолюция High Resolution Paper (HR-101N), Фотохартия Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Лъскава фотографска хартия Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Фотохартия Photo Paper Pro Luster (LU-101), Полугланцова фотографска хартия Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Гланцирана фотохартия за ежедневна употреба Glossy Photo Paper „Everyday Use“ (GP-501), Матова фотохартия Matte Photo Paper (MP-101), Трансферно фолио за гладене T-shirt Transfer, Плик, Магнитна фотохартия Magnetic Photo Paper (MG-101) Повторно залепваща се фотохартия (RP-101) Поздравителни картички (произведени от Avery и Red River Paper), Етикетен картон (произведен от компаниите Neenah Paper и INKPRESS), Canon Red Label Superior (WOP111) Офисна хартия за цветен печат Canon Oce Office Colour Paper (SAT213) Трансферна хартия за тъмен текстил (DF-101), Трансферно фолио за светъл текстил (LF-101), Груб художествена хартия Premium Fine Art Rough (FA-RG1) |
| Максимален входящ капацитет на хартията | Заден контейнер: макс. 20 листа (фотографска хартия) или макс. 100 листа (обикновена хартия) Преден таван: макс. 100 листа (обикновена хартия) Многофункционална тава: 1 печатаем диск CD, DVD или Blu-Ray |
| Формати на хартията | A4, A5, B5, LTR, LGL, Плик № 10, Плик DL, пощенска картичка (91 × 55 мм) 4" × 6", 5" × 7", 7" × 10", 8" × 10", квадратен (89 × 89 мм, 127 × 127 мм) потребителски размер (ширина: 55 мм до 215,9 мм, дължина: 89 мм до 676 мм) |
| Тегло на хартията | Обикновена хартия с тегло от 64 до 105 г/м2 или поддържани оригинални хартии от Canon Хартия Canon: макс. граматура на хартията: прибл. 300 g/m2 (Фотохартия Pro Platinum PT-101) |
| СПЕЦИФИКАЦИИ НА СКЕНЕРА | |
| Тип скенер | Плосък цветен скенер CIS |
| Резолюция на скенера (оптична) | 2 400 × 4 800 dpi |
| Дълбочина на сканиране (вход/изход) | Цвят: 16-битов/8-битов за всеки компонент RGB Сиви тонове: 16 бита / 8 бита |
| Максимален размер на документа | Стъкло на скенера: A4, LTR (216 × 297 mm) |
| СПЕЦИФИКАЦИИ НА КОПИРА | |
| Скорост на копиране | sFCOT: прибл. 14 s sESAT: прибл. 7 обр./min |
| Многократно копиране | Макс. 99 копия |
| Функции за копиране | Копиране на документи, копиране на снимки, копиране без граници, двустранно копиране, копиране 2 в 1 и 4 в 1 Копиране с изтриване на рамката, копиране на етикети на дискове, копиране на лични карти |
| Увеличение при копиране | 25 до 400 % Адаптиране към размера на страницата |
| ИНТЕРФЕЙС | |
| Тип и размер на дисплея | Цветен сензорен LCD дисплей с диагонал 4,3" (10,8 см) |
| Езици на дисплея | Избор от 33 езика: японски, английски (мм и инчове), немски, френски, италиански, испански, нидерландски, португалски, норвежки, шведски, датски, фински, руски, чешки, унгарски, полски, словенски, турски, гръцки, опростен китайски, традиционен китайски, корейски, индонезийски, словашки, естонски, латвийски, литовски, украински, румънски, български, тайландски, хърватски, виетнамски |
| СВЪРЗВАНЕ | |
| Стандартен интерфейс | USB Hi-Speed (порт B) Wi-Fi: IEEE802.11n, IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11a, IEEE802.11ac Wi-Fi защита: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) Честотна лента на безжичната LAN мрежа: 2,4 GHz / 5 GHz |
| Мобилни приложения | Приложение Canon PRINT Приложение Easy-PhotoPrint Editor Приложение Creative Park |
| Характеристики на принтера | Софтуер Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Плъгин модул Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Wireless Direct Mopria (Android) PosterArtist Web |
| Съвместими памет карти | Карти SD, SDHC, SDXC, miniSD, micro SD mini SDHC, micro SDHC*, microSDXC |
| СОФТУЕР | |
| Поддържани операционни системи | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 Windows 7 SP1 Функционалността може да бъде гарантирана само на компютър с предварително инсталирана операционна система Windows 7 или по-нова. macOS 10.15.7 до 13 |
| Поддържани мобилни ОС | iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Системни изисквания | Дисплей: 1 024 × 768 XGA |
| ФИЗИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ | |
| Тегло | приблизително 6,6 кг |
| Размери (Ш × Д × В) | Със затворени тави: приблизително 372 × 345 × 142 мм С отворени тави: Приблизително 372 × 651 × 301 мм |
| Ниво на акустичен шум | прибл. 44,5(A) |
| Препоръчителна работна среда | Температура: 15 до 30 °C Влажност: 10 до 80 % RH (без кондензация) |
| Захранване | 100 до 240 V AC, 50/60 Hz |
| Консумация на енергия | Изключено: прибл. 0,1 W Режим на готовност (свързване с компютър чрез USB интерфейс): прибл. 1,1 W (сканиращата лампа е изключена) Режим на готовност (всички портове са свързани): прибл. 1,6 W (сканиращата лампа е изключена) Време за преминаване в режим на готовност: 10 мин Копиране: прибл. 26 W |