Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D филамент, гъвкав, 1,75mm, 1000g, Черен (Black)
Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D филамент, гъвкав, 1,75mm, 1000g, Черен (Black)Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D филамент, гъвкав, 1,75mm, 1000g, Черен (Black)Gembird 3DP-TPE1.75-01-BK, 3D филамент, гъвкав, 1,75mm, 1000g, Черен (Black)
Снимките са само за илюстрация.
Наличност:в наличност
В наличност:по-малко от 5 бр
Нашият код: i654_TIF055110
Черно  цвят
Параметри
Цвят:
Черно
Опаковка:
1 000 грама
Вид на материала:
PLA Flexi
Диаметър на струната:
1,75 мм
Работна температура:
190 - 240°C
Тип нишка:
С бобина (пълна версия)
Описание на продукта
Гъвкаво влакно за 3D печат, благодарение на което можете да създавате практични и забавни изделия.
Освен това те са напълно биоразградими, което минимизира въздействието върху нашата околна среда.
Ниска плътност: при печат на по-голям обем моделът е по-лек
Спецификации Материал: TPE, диаметър 1,75 мм Тегло: 1 кг / макара (2,2 lbs) Дължина: прибл. 420 m Плътност при 21.5 °: 0.9 g/cm3 Индекс на топене при g / 10min 200 ° C / 5kg: 11 Точка на топене: 190 до 240 ° C Топлинно отклонение - температура: 75 ° C Размери на бобината: диаметър 200 mm x 67 mm височина x 53 mm централен отвор