PinStripe Colour USB 2.0 Drive
С USB портове във всеки компютър и появяващи се в автомобили, DVD и мултимедийни плейъри, телевизори, фоторамки и други, USB устройствата сега са основен аксесоар.
USB флашката PinStripe от Verbatim има функция за плъзгане напред и назад, която защитава USB връзката, когато не се използва, без нужда от отделна капачка, която лесно се губи.
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| PN | 49056 |
| Капацитет | 32 GB |
| EAN | 0 23942 49056 2 |
| Цвят | Ярко розов |
| Размери на продукта (Д x Ш x В) | 54 x 21 x 9 mm |
| Тегло на продукта | 7.9 g |
| Размери на опаковката (Ш x В x Д) | 90 x 10 x 135 mm |
| Тегло на опаковката | 18 g |
| Системни изисквания | Windows 10, 8, 7 или по-висока Mac OS X 10.4 или по-високо |
.



